firefox pri nacitani tracy erroru hlasi vypadok pripojenia

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
duskohu
Člen | 778
+
0
-

Caute, pouzivam tracy nezavysle, ked mi ma zobrazit error tak na sekundu ho zobrazuje potom preblikne na cistu stranku a vypise vypadok pripojenia. V chrome mi to funguje bez problemov. Neviete mi poradit v com je problem? Dakujem.

Eda
Backer | 220
+
0
-

S něčím takovým jsem se v nedávné době setkal. Bylo to ale jenom v Internet Explorerech a bylo to způsobeno tím, že ve stylopisu bylo něco takového:

behavior: url('xy.htc');

Jenže ten soubor .htc neexistoval. IE to nebyly schopné pobrat a v tu chvíli, kdy se parsování dokumentu dostalo k tomuto pravidlu, tak to spadlo stejným způsobem, jako popisuješ.

Ale tvůj případ to asi nebude, divil bych se, kdyby to nějaký vývojář zkoušel jen v IE :-)

Edit: Ještě jeden námět, dost by mne zajímalo, jestli vám to pomůže. Zkuste všem souborům v projektu i v composeru nastavit práva 777. Přetrvá chyba i nadále? Tato chyba totiž může být způsobena také tím, že Tracy nemá práva pro čtení ze souboru (se zdrojovým kódem), který chce zobrazit. Nemám to ještě úplně dotažené do konce, ale něco podobného jsem dnes přes den řešil a změna práv souboru pomohla – pak se zobrazila očekávaná Laděnka.

Editoval Eda (11. 2. 2015 19:39)

matopeto
Člen | 395
+
0
-
norbe
Backer | 405
+
0
-

Na některých stránkách mám stejný problém, řešení od matopeto nepomáhá. Chyba nenastane pokud vypnu debugger pro nette database.