Napovidani configuracnich directive v IDE

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
regiss
Člen | 61
+
0
-

Da se zjistit seznam co vsechno se da konfigurovat v config.neon. Idealne v ladence nebo pres IDE

jiri.pudil
Nette Blogger | 1029
+
+3
-

O ničem takovém nevím, ale je jistá šance, že když koupíš @matej21 pivo, napíše na to plugin do PhpStormu :) Jinak viz dokumentace

regiss
Člen | 61
+
0
-

Jsem pro kde je tlacitko „koupit pivo“ :)

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

@regiss pristi tyden na #NetteFwPivo (pokud tedy bude) :)


o napsani pluginu jsem premyslel, problem ale je, kde sehnat tu strukturu. U vetsiny extensions byva nejlepsim zdrojem $defaults, ze ktereho by se to i v tom pluginu snad i nechalo ziskat. Problem je, ze nektera rozsireni jsou komplikovanejsi z hlediska konfigurace (resp. ta struktura je hodne pruzna), prikladem je treba kdyby/doctrine extension


Hodil by se nejaky jazyk pro definici schematu, ve stylu XSD pro XML. Pak by to bylo snadno strojove citelny jak treba pro takovyhle pluginy, nebo pro validaci vstupu v extension, tak i treba pro generovani dokumentace

Editoval matej21 (3. 12. 2014 13:23)

iguana007
Člen | 970
+
0
-

@matej21 imho nebude – viz: http://srazy.info/…efwpivo/4904

David Matějka
Moderator | 6445
+
0
-

@iguana007 vrtak to neorganizuje ani neprijde. Ale dostal jsem tam spravcovsky prava, takze se to pokusim zorganizovat ja :) co vim, tak zajem o to je…

Editoval matej21 (3. 12. 2014 13:51)

jiri.pudil
Nette Blogger | 1029
+
0
-

@matej21 jop, něco jako JSON Schema pro NEON nezní vůbec marně

vvoody
Člen | 910
+
0
-

Keby ste to dotiahli do konca tak asi dám netbeansom po veľa rokoch papa :) držím palce

MartinitCZ
Člen | 580
+
0
-

Kluci, kdy už jsme u toho. Udržuje tu někdo intellij-neon od juzny? Hází errory a blbne z toho phpstorm. :(