Tapatalk support (25..25)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Ondřej Brejla
Člen | 746
+
+2
-

Nechystá někdo integraci fóra s Tapatalk?

Majkl578
Moderator | 1364
+
-8
-

To je ta appka, která všude spamuje tím, že do každého příspěvku přidává „Sent from XYZ using Taptalk.“? Paráda…

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
+4
-

Používám to pro čtení a je to dosti pohodlné. Nehledě na to, že signature se dá normálně vypnout (imho ho může zakázat i majitel fóra). A troluj někoho jinýho, položil jsem jasnou otázku a čekal jsem jednoduchou odpověď;-) Nic víc, nic míň. Díky.

Editoval Ondřej Brejla (30. 6. 2014 9:54)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Jediný kdo něco takového může udělat je @DavidGrudl, tak mu na dalším nette pivu appku ukaž a třeba ho ukecáš :)

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

To zní samozřejmě nejrozumněji…ovšem poslední dobou mám problém se dostat i na posobotu, natož na nettepivo :/ Proto jsem to napsal sem. Třeba si to @DavidGrudl přečte a uzná, že je to přínosné :)

David Grudl
Nette Core | 8147
+
+4
-

Možná to přínosné je, ale na otázku, zda se na měsíc zavřu doma a budu programovat integraci fóra pro Tapatalk běžící přes XMLRPC, snad netřeba odpovídat…

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Já nezkoumal co je třeba naimplementovat a už vůbec netuším, jak by to bylo těžké zaintegrovat do Nette fóra. Jen mi to přijde jako nice to have, tak jsem se zeptal. Pokud je to takováhle kláda, pak je to asi jasné. Škoda:)

David Grudl
Nette Core | 8147
+
0
-

Ty pluginy mívají kolem mega (velikost ZIPu) a obsahují hnůj, nic co by se člověku chtělo řešit dobrovolně.

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Jo tak to je velká paráda. Mno, třeba někdy vystaví nějaké rozumnější api. Každopádné díky za evaluaci:)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Ondřej Brejla napsal(a):

A troluj někoho jinýho, položil jsem jasnou otázku a čekal jsem jednoduchou odpověď.

Smutné, že to bereš jako trolování, byl to pouze věcný postřeh z jiných fór (a tím i nesouhlas s podporou). Tuhle appku totiž znám jen a právě díky tomu spamu. Pokud to jde vypnout (nebo ideálně filtrovat na serveru), tím líp. :)

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
+1
-

Bylo to čisté trolování bez jakéhokoliv přidané hodnoty a se zbytečným pohrdavým podtónem, navíc…tobě vadí 1 řádek podpisu…někomu jinému zas třeba vadí 8 řádků podpisu…a nekáže o zákazu, ikdyž informační hodnota je absolutně nulová ;-) Ale to je teď jedno. Hlavně že jsme se dostali k jádru pudla, to je pro mě důležité.

Editoval Ondřej Brejla (30. 6. 2014 23:01)

Majkl578
Moderator | 1364
+
-3
-

Bylo to čisté trolování bez jakéhokoliv přidané hodnoty

Byl to nesouhlas s podporou Tapatalku, plus jsem přidal důvod proč.

se zbytečným pohrdavým podtónem

To ano, právě kvůli té negativní zkušenosti. ;)

navíc…tobě vadí 1 řádek podpisu…někomu jinému zas třeba vadí 8 řádků podpisu…

Je rozdíl, mezi podpisem pod příspěvkem, jehož zobrazování jde v nastavení globálně vypnout a mezi spamem vloženým přímo do každého příspěvku, který vypnout nejde.

David Grudl
Nette Core | 8147
+
0
-

Tyjo, podpisy jdou fakt vypnout, super!