Nominace členů na ocenění „Nette Foundation – DIPLOMA“

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Inza
Člen | 330
+
0
-

Ti, kdož nebyli na minulé PS, se nyní dozvídají, ti kdož byli už vědí.

Nette Foundation od minulé PS odmněnuje vždy na každé PS (tedy jedenkráte za měsíc) jednoho ze svých členů čestným uznáním za službu komunitě!

Toto uznání nese čestný a prestižní název Nette Foundation – DIPLOMA.

A před každou PS proběhnou v tomto topicu nominace členů Nette Foundation, z nichž bude hlasováním (časem bude i anketka) vyvolen vždy jeden člen Nette Foundation, který si ocenění odnese (šablona na něj bude rovněž uveřejněna).

Dosavadními hrdými nositeli tohoto prestižního ocenění jsou:

  • Na minulé (5.) PS byl oceněn Tomáš Vítek "za excelentní práci a výkony v rámci NDP na poli:

Nettecast – screencast o Nette Frameworku"

  • Rovněž byly zpětně předány ocěnění:
    • Davidu Grudlovi „za Počátek“ z 3. PS
    • Romanu Sklenářovi "za excelentní práci a výkony na poli:

Vývoje komponenty DataGrid" ze 4. PS

Výše zmínění již obdrželi své diplomy, ale jelikož je ztratili, tak jim budou vytištěny znovu a předány. (tedy, když najdu doma nějaké další čtvrtky A4 ;-), kdyžtak budou na obyčejném papíře…)

Dále je nutno vyřešit, kdo bude oceněn nadcházející (6. PS). Zatím jsou nominováni:

  • Vítězslava Plachého (pmg) za captcha control
  • Honzu Marka (Honza M.) za AJAX jQuery pagin a Layout dokumentace typu PRG
  • Štěpána Kocourka (skocourek) za službu komunitě (viz. http://nette.stepankocourek.cz/…sobota-6.pdf)

Chcete-li i vy někoho nominovat, do toho! Nominace má jen dvě pravidla:

  1. Nesmíte nominovat sami sebe
  2. U toho koho nominujete musíte uvést jeho jméno (celé), nick na Nette Fóru a hlavně to, za co ho nominujete ;-).

O nominovaných je dále také nutné hlasovat. A vybrat z nich jednoho šťastlivce. Dokud nedopíšu anketní appku, tak bude hlasování probíhat v tomto topicu: https://forum.nette.org/…tion-diploma?… 

Připomínám že je nutné zvolit vždy pouze jednoho člena Nette Foundation, který bude oceněn.

Hlasování i nominace mají deadline (aby se stihlo hlasovat a abych stihl vytisknout diplomy).

EDIT: David měl velmi dobrou poznámku, že jsem příliš horlivý a musíme to poladit více dohromady;-) – Takže tuto PS ještě ne, tuto PS se domluvíme o tom, jak tato aktivita bude probíhat a zda bude probíhat…atd.

:Aktuální nominace mají deadline dnes v 16:00. Poté je možno hlasovat – posunuto až jak se domluvíme na PS.

Editoval Inza (26. 6. 2009 15:14)

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Navrhuji ocenit soudružku Ludmilu Havránkovou z našeho zemědělského družstva za výkony na poli.

Hele, Inzo, tohle je určitě super nápad, ale jedna věc se mi nelíbí – ono je to spíš „Inza Diploma“ a nelíbí se mi, že hovoříš za Nette Foundation. Když jsme se kdysi na PS bavili o podobě Nette Foundation, říkal jsem, že nemá žádný právní status a členství je jen věcí mysli, tedy pokud chci a cítím se být členem, tak jím jsem.

Nicméně tohle člověka neopravňuje za NF hovořit nebo vystupovat. Podobně jako se nelze stát členem nějaké politické strany a hned dělat oficiální prohlášení.

Tudíž – opakuju, je to výborný nápad, jsem moc rád že jsi s tím přišel, ale udělejme to profesionálněji. Žádné nominace a hlasování na poslední chvíli, aby se to stihlo do rána. Nechme tento měsíc bez ocenění a do příštího (nebo po prázdninách) to můžeme připravit na úrovni, ok?

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Jsem taky pro to ocenit nějakého zemědělce. Kdo jiný umí lépe pracovat na poli?

Inza
Člen | 330
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Navrhuji ocenit soudružku Ludmilu Havránkovou z našeho zemědělského družstva za výkony na poli.

Hele, Inzo, tohle je určitě super nápad, ale jedna věc se mi nelíbí – ono je to spíš „Inza Diploma“ a nelíbí se mi, že hovoříš za Nette Foundation. Když jsme se kdysi na PS bavili o podobě Nette Foundation, říkal jsem, že nemá žádný právní status a členství je jen věcí mysli, tedy pokud chci a cítím se být členem, tak jím jsem.

Nicméně tohle člověka neopravňuje za NF hovořit nebo vystupovat. Podobně jako se nelze stát členem nějaké politické strany a hned dělat oficiální prohlášení.

Tudíž – opakuju, je to výborný nápad, jsem moc rád že jsi s tím přišel, ale udělejme to profesionálněji. Žádné nominace a hlasování na poslední chvíli, aby se to stihlo do rána. Nechme tento měsíc bez ocenění a do příštího (nebo po prázdninách) to můžeme připravit na úrovni, ok?

Zcela souhlasím.

V tom případě – navrhuji aby se tuto PS dohodlo vše ohledně dalšího osudu této iniciativy;-)… Souhlas davide?

Jinak máš pravdu a omlouvám se za svoji přílišnou horlivost…

EDIT (všimněte si že edituji starý příspěvek a nedělám nový;-)): Mám ještě dotaz: Mám tedy vytisknout ty z minulé diplomy z minulé PS, nebo to raději necháme a domluvíme se i o podobě těch diplomů, atd.?

Editoval Inza (26. 6. 2009 15:16)

David Grudl
Nette Core | 8082
+
0
-

Jj, jsem pro

Inza
Člen | 330
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Jj, jsem pro

A mám znovu vytisknout ty z minula, nebo to necháme až na další PS?

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Inza napsal(a):

A mám znovu vytisknout ty z minula, nebo to necháme až na další PS?

Jestli do toho můžu jako už oceněný mluvit: počkal bych, ať to pak máme všichni stejný! :)

Inza
Člen | 330
+
0
-

Tomik napsal(a):

Inza napsal(a):

A mám znovu vytisknout ty z minula, nebo to necháme až na další PS?

Jestli do toho můžu jako už oceněný mluvit: počkal bych, ať to pak máme všichni stejný! :)

Ok, dobrý nápad;-)

xificurk
Člen | 121
+
0
-

Honza M. napsal(a):

Jsem taky pro to ocenit nějakého zemědělce. Kdo jiný umí lépe pracovat na poli?

Ještě teoreticky zaměření částicoví fyzici… ;-)

http://www-ucjf.troja.mff.cuni.cz/…_life_03.jpg