Laděnka a posílání jejích výpisů mailem

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Tak mě tak napadlo, že když je teď v nette mailer, který umí posílat přílohy, tak by při chybě na serveru mohl přijít v příloze mailu hlásícího chybu rovnou kompletní „bluescreen“.

jasir
Člen | 746
+
0
-

… a jsem tu znovu s příspěvkem „Dobrý nápad!“ :-) +1

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Jsem pro, ale jak by fungovalo to současné nastavení, že se pošle chyba pouze poprvé?

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Úplně stejně… musel by sis jít ručně smazat ten soubor *.monitor.

David Grudl
Nette Core | 8142
+
0
-

Není to ale bezpečnostní riziko?

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Tak by to nebylo defaultně zaplé, ale uživatel by si to mohl povolit? Debug::attachBluescreen(TRUE); V defaultním nastavení by se bluescreen neposílal.

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Proč by to bylo bezpečnostní riziko? Pokud se mi někdo dostane do mailu, stejně nějaký ten error log uvidí (a to, že je někdo cizí v mém mailu je IMHO větší problém, než že uvidí část zdrojáků a umístění mého webu :)).

Jsem jednoznačně pro, stejně musím, když mi takový e-mail přijde, lézt do app/logs, abych se podíval na ten exception report…

mlady
Člen | 24
+
0
-

LastHunter napsal(a):

Proč by to bylo bezpečnostní riziko? Pokud se mi někdo dostane do mailu, stejně nějaký ten error log uvidí (a to, že je někdo cizí v mém mailu je IMHO větší problém, než že uvidí část zdrojáků a umístění mého webu :)).

Riziko to moze byt kvoli tomu, ze mail moze byt odchyteny niekde cestou k tebe. Myslim, ze by to mohlo vyriesit $keysToHide

BTW: preco sa $keysToHide vlastne nikde nepouziva?

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

mlady napsal(a):

LastHunter napsal(a):

Proč by to bylo bezpečnostní riziko? Pokud se mi někdo dostane do mailu, stejně nějaký ten error log uvidí (a to, že je někdo cizí v mém mailu je IMHO větší problém, než že uvidí část zdrojáků a umístění mého webu :)).

Riziko to moze byt kvoli tomu, ze mail moze byt odchyteny niekde cestou k tebe. Myslim, ze by to mohlo vyriesit $keysToHide

BTW: preco sa $keysToHide vlastne nikde nepouziva?

Stejně tak mi může odchytnout současný error.log a dozvědět se informace a říkám, pokud mi někdo odchytává maily, rozhodně nemám problém kvůli tomu, že mi odchytává error logy :)