Při vývoji v NetBeans má celý projekt ikonu, že obsahuje chyby

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Šaman
Člen | 2635
+
0
-

Při vývoji v NetBeans má celý projekt ikonu, že obsahuje chyby, protože soubor \vendor\nette\tester\tests\multiple-fails\testcase-syntax-error.phptx obsahuje syntaktickou chybu.
Nejenom, že to nevypadá hezky, ale navíc, pokud někde udělám další chybu, tak na ni nejsem výrazně upozorněn, protože tuto ikonu už tam mám stejně a automaticky ji přehlížím.
Vzhledem k tomu, že syntaktická chyba se zaručeně projeví při pokusu načíst třídu, tak bych se přimlouval za vypuštění tohoto testu.

Editoval Šaman (7. 4. 2014 5:00)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Spíš si nastav Netbeans (pokud to umí), aby ignoroval testy a podobné smetí v jednotlivých závislostech.

Šaman
Člen | 2635
+
0
-

Já bych ale měl rád projekty bez tohoto smetí. Nette se instaluje bez testů, nevím, proč Tester obsahuje testy, i když vyžaduji stabilní verzi.

David Grudl
Nette Core | 8157
+
0
-

Proč kontroluješ chyby v něčem, co má koncovku phptx?

Šaman
Člen | 2635
+
0
-

Vypadá to, že NetBeans se orientují podle značky <?php. Parsování jsem se nezbavil ani když jsem příponě phptx nastavil type „text/plain“, ale když se změní značka na <?phptx, tak to nekontroluje ani .php soubory.

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

V 8.0 se by default .phptx určitě neparsují.

Šaman
Člen | 2635
+
0
-

Díky, jel jsem na 7.4. Osmičková verze opravdu tímto neduhem netrpí. Takže mě to přestalo pálit, i když stále nevím, proč se stahují i testy Nette\Testeru. Na druhou stranu slouží jako ukázka testů, což se může hodit.