Nette\Application\Link::getParams()

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Bylo by možné přidat do Nette\Application\Link metodu getParams()?:

public function getParams()
{
    return $this->args;
}
PetrP
Člen | 587
+
0
-

Jen tak mimochodem k čemu to vlastně potřebuješ?

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Mám komponentu SimpleMenuControl představující jednoúrovňové menu. Tato komponenta obsahuje ArrayList obsahující SimpleMenuItem. Ten pro uchování odkazu používá objekt Nette\Application\Link. Při renderování komponenty by se mi hodilo zjistit, zda je daný odkaz aktuální pomocí {ifCurrent $link->destination, $link->params} a na to potřebuji metodu getParams().

Ondřej Mirtes
Člen | 1536
+
0
-

Jan Tvrdík napsal(a):

Mám komponentu SimpleMenuControl představující jednoúrovňové menu. Tato komponenta obsahuje ArrayList obsahující SimpleMenuItem. Ten pro uchování odkazu používá objekt Nette\Application\Link. Při renderování komponenty by se mi hodilo zjistit, zda je daný odkaz aktuální pomocí {ifCurrent $link->destination, $link->params} a na to potřebuji metodu getParams().

Dělal jsem minulý týden něco podobného a vystačil jsem si Environment::getApplication()->presenter->request->getParams().

PetrP
Člen | 587
+
0
-

LastHunter napsal(a):

Dělal jsem minulý týden něco podobného a vystačil jsem si Environment::getApplication()->presenter->request->getParams().

To je mu na nic, protože on potřebuje params z jeho objektu Link, a ne nynějšího requestu. By ifCurrent pokaždé vrátil true.

David Grudl
Nette Core | 8142
+
0
-

je tam.