Netbeans 7.4 – nastavení prostředí

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
ViPEr*CZ*
Člen | 813
+
0
-

Zdravím. Trochu z jiného koutku. Nainstaloval jsem nové Netbeans 7.4. A mám trochu problém.
Špatně to napovídá namespace. Když začnu lomítkem a vybírám ze seznamu, tak ok. Ale jak začnu psát, třeba Pagina… tak mi to nic nenapoví. To je děs docela.
Další problém je, když chci nakopírovat celou cestu namespace, tak se mi označí jen část mezi lomítky.
V 7.3 to nedělalo. Pokud někdo ví, kde se to dá donastavit, tak sem s tím.

vvoody
Člen | 910
+
0
-

Ak sa jedná o tento bug z 7.4 RC https://forum.nette.org/…ework-plugin?p=14 (len typehinty metód) tak v 7.4 je stále prítomný (práve som ho nainštaloval).

ViPEr*CZ*
Člen | 813
+
0
-

Zdá se že jo. Navíc je ještě bug s tím označením textu… chjo. Kopírovat celou cestu, tak že si ji zleva doprava tažením označím je opruz. Ve starší verzi to šlo dvojklikem.
Díky za vyjádření. Asi budeme muset čekat na fix.

vvoody napsal(a):

Ak sa jedná o tento bug z 7.4 RC https://forum.nette.org/…ework-plugin?p=14 (len typehinty metód) tak v 7.4 je stále prítomný (práve som ho nainštaloval).

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Chlapci…v tom odkazu na report bugy je jasně napsáno, že fix půjde do patche. Na zaintegrování do 7.4 bylo už příliš pozdě.

ViPEr*CZ*
Člen | 813
+
0
-

Nevíte jestli umí Netbeans autodoplňovat namespace do klíčového slova use podobně jako to dělá PHPStorm?
Píšu tělo nějaké funkce v určité třídě, a když třeba použiju Nette\Diagnostics\Debugger::dump(…), tak aby mi to místo tohohle hodilo auto na začátek před třídu use … + do kódu to dalo jen Debugger::dump(…).

PS: při testování PHPstormu mi nenapovídal konstruktory… například parent::__co mi nic nenašeptá? Jde to někde nastavit? Případně ještě jednu věc co mi nenašeptával bylo například TRUE nebo FALSE konstanty?

Caine
Člen | 216
+
0
-

Umí, když zmáčkněs ctrl+shift+i (v menu Source > Fix uses…)

ViPEr*CZ*
Člen | 813
+
0
-

Caine napsal(a):

Umí, když zmáčkněs ctrl+shift+i (v menu Source > Fix uses…)

Díky. Sice to není automaticky, ale funguje to. Kdyby to dělalo automaticky jako ve stormu, tak by to bylo ještě lepší :-)