Mizení textů na webu nette.org

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
castamir
Člen | 629
+
0
-

Poslední dobou mi nějak mizí texty z nette.org. A to doslova před očima

Grelek
Člen | 233
+
0
-

Prohlížeč/systém?

castamir
Člen | 629
+
0
-

Mozzila 20.0 (nejnovější), win7 (nejaktuálnější updaty)

Grelek
Člen | 233
+
0
-

Mně se to na Windows stávalo taky, ale kompletně se vším. Začalo to v prohlížeči a postupně se to přesunulo i do ostatních programů a nakonec do celých Windows. Pomohla reinstalace. =D

castamir
Člen | 629
+
0
-

@Grelek nestraš! To není vtipný :D

Grelek
Člen | 233
+
0
-

Tak jednou to přijít musí, že. Ani nevím, jestli to nebyl nějaký trojan nebo něco. Počítač byl totálně nepoužitelný. A protože jsem v tom neměl žádná důležitá data, hned jsem to naformátoval a reinstaloval.

castamir
Člen | 629
+
0
-

@Grelek to abych začal třídit data…

Grelek
Člen | 233
+
0
-

No, kdyby náhodou, možná ti pomůže nouzový režim. Nevím, ten jsem ani nezkoušel.

castamir
Člen | 629
+
0
-

@Grelek teď vážně: problém je jen u stránek Nette.org, nikde jinde…

llook
Člen | 407
+
0
-

Něco podobného pozoruju na různých webech, které používají Google Fonts. Prostě se během načítání chvíli stránka zobrazuje bez textů, ty se objeví až u konce načítání.

Možná že to nějak nezvládne situaci, když se nedonačte ten font. Ještě se mi to nestalo (zatím jsem se vždycky těch textů dočkal), ale zkusil bych pátrat tímto směrem.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Nette web má nějaké vlastní fonty, aktualizuj si prohlížeč, nebo si je nainstaluj.

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

Nějak mi to nedá abych ve stylu tohoto vtipu neporadil: „Nainstaluj si linux!“ :P

castamir
Člen | 629
+
0
-

@pekelnik ty seš ale rejpal… Problém je, že já už linux (Mint a Fedoru) mám, ale prakticky se mi osvědčily jen na některé projekty. Je to k nevýhře, ale na některé věci jsou ty vidle prostě lepší…

pekelnik
Člen | 462
+
0
-

nevýhra to je v rozhodopádně ;)