Autorizace anotací vs doctrine migrations

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
darthcz
Člen | 113
+
0
-

Zdravím,

implementuji u některých metod případně tříd kontrolu na přihlášení uživatele. Tyto označuji anotací @CheckLoggedIn. Nicméně pokud chci spustit doctrine migraci, tak na mě vyskočí sémantická chyba:

[Doctrine\Common\Annotations\AnnotationException]
[Semantical Error] The annotation „@checkLoggedIn" in class AccountPresenter was never imported. Did you maybe forget to add a "use“ statement for this annotation?

Neočekával bych, že mi doctrine bude procházet presentery. Dá se nějak omezit, aby si doctrine procházela jen entity? Mám je nicméně roztroušené v různých modulech, takže by se mi v configu hodilo něco jako */entities/ pro cestu ke složce.

Děkuji za odpověď.

bazo
Člen | 620
+
0
-

no co si ja pamatam tak doctrine sa zadava cesta kde mas ulozene entity. neviem, ci tomu ide zadat viac foldrov.

este by annotation reader mal mat moznost nastavit ignorovanie anotacii, tak to skus popozerat

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Ahoj, doctrine na čtení anotací používá třídu Doctrine\Common\Annotations\AnnotationReader a ta má statickou metodu: addGlobalIgnoredName($name). Nezkoušel jsem to, ale myslím, že když tam svou/své anotace přidáš například v konfiguraci doctrine tak by to mělo fungovat. Viz Doctrine Doc

Editoval CherryBoss (25. 1. 2013 9:49)

darthcz
Člen | 113
+
0
-

Díky za odpovědi. Rozhodl jsem se řešit jádro problému a to je procházení složek tak, aby byly zkoumány pouze složky s entitami.

Používám nella/doctrine rozšíření a jádro psa bude zakopané tam. Je tam trošku problém se složkami.

Pokračuji řešením zde: https://forum.nette.org/…-nette-2-0-x?p=2