Bug v scrollování (firefox)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
BuGeR
Člen | 45
+
0
-

Zdravím,
používám Firefox, a když projíždím dokumentaci, tak většinou scrolluju tak, že podržím kolečko a myší hýbu nahoru nebo dolů… ale z nějakého důvodu se to po určité chvíli (1–5s) scrolluje natvrdo uplně nahoru.
Je to docela nepříjemné, když zrovna něco čtu a u toho jemně scrolluju :-)

Editoval BuGeR (14. 1. 2013 22:40)

Grelek
Člen | 233
+
0
-

Dělá to všem. Může za to ta super funkce, kdy klikneš na obrázek na pozadí a pohybem myši nahoru/dolu scrolluješ stránkou.

Caine
Člen | 216
+
0
-

Nechce to nekdo uz konecne opravit, posledni dobou se skoro neda scrollovat a to nejsem na zadny pomaly sunce! Tyka se to celyho nette webu (fora, dokumenta, …)

Semik
Backer | 135
+
0
-

A nejen Firefox, Chrome taktéž.

Semik
Backer | 135
+
0
-

Oživuji. Možná by stálo za to, to opravit. Když dělá teď David úpravy ve fóru.

David Grudl
Nette Core | 8147
+
0
-

Nevím, co to způsobuje. Běhá mi to všude dobře, včetně iPadu.

Respektive to s tou kombinací stisknutí a točení kolečkem vím čím je a opravil jsem (což se netýká fóra). Jiných chyb nebo chyb na fóru si vědom nejsem.

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

David mozno si si nevsimol toto vlakno. Tam som postol dovod aj riesenie. Boli sme ale s Adamom (new_pope) obzalovani z pouzivania Macbookov :).

Ver tomu ci nie, skutocne je problem pri scrollovani fora, vsade kde je to uzasne fixne pozadie. Par dni dozadu som cital aj pekne vysvetlenie, preco tento problem skoro nikto nereportuje – retina displej.

Editoval srigi (9. 6. 2014 22:28)

David Grudl
Nette Core | 8147
+
0
-

Aha. A odstranění fixed z html { background } to řeší?

srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Nie, hlavny vinnik je linear-gradient na body. Otestovane teraz. Obrazok a jeho fixne pozicovanie problemy nesposobuje.

Semik
Backer | 135
+
0
-

srigi napsal(a):

Nie, hlavny vinnik je linear-gradient na body. Otestovane teraz. Obrazok a jeho fixne pozicovanie problemy nesposobuje.

Ne, bohužel jen toto nestačí. Kouše se to i pak. Injektované CSS odkazové někde výše funguje, takže něco z toho to bude…

Edit: Toto je již celkem ok:

body {
    background: none;
}

#content {
    box-shadow: none;
}

#content div.box {
    box-shadow: none;
}

Editoval Semik (9. 6. 2014 23:27)

David Grudl
Nette Core | 8147
+
0
-

Zrušil jsem gradient na body a #content { box-shadow }, je to ok?

Semik
Backer | 135
+
0
-

David Grudl napsal(a):

Zrušil jsem gradient na body a #content { box-shadow }, je to ok?

Ano, to už je dobrý

Semik
Backer | 135
+
0
-

Zrušil bych to všude, ne jen na fóru.