Jaký JS framework by jste doporučili k Nette

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
zatomik
Člen | 19
+
0
-

Ahoj,

zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými JS frameworky fungující na bázi MVC, například Angular, BackBone CanJS atd. (někdo možná namítne, že se nejedná o klasické MVC, možná je to u některých i částečně pravda, spíš jsem je chtěl oddělit od frameworků typu jQuery, který je trochu na něco jiného).

Hlavně mě tedy zajímá jak se Vám s těmito frameworky pracuje ve spojení s Nette a jaký z nich máte pocit jako „Nettisti“. Například Backbone je trochu lightweight v porovnání s Angular, což někomu může vyhovovat a někomu zase ne. Stejně tak se dá ovšem pohlížet na Nette, proto asi některý JS framework bude více odpovídat návykům, které máme z Nette. Jaký framework jste tedy zvolili k Nette? Který Vám přišel, že má podobnou ideologii zpracování jako Nette?

Jinak pěkné srovnání je třeba tady: http://addyosmani.github.com/todomvc/ Kde je jedna aplikace udělaná ve většině známých JS frameworcích.

Felix
Nette Core | 1190
+
0
-

Mam zkusenost s Backbone.js, Knockout.js a da se rict ze trochu s AngularJS a rekl bych ze jsou backend-free.

Takze, s Nette jde naimplementovat fakt vsechno.

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Já jsem poslední dobou trochu pracoval s AngularJS a je to moc fajn. Ale jak řekl @Felix, je skoro jedno co použiješ, když ti to bude vyhovovat.

Na AngularJS má @newPOPE nějaké vychytávky