ZFMeetup – předvede nám někdo Nette?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Martin Hujer
Člen | 2
+
0
-

Ahoj,
jmenuji se Martin Hujer a asi mě znáte hlavně jako Zendaře. Pořádáme také setkání ZF vývojářů – ZFMeetup. Možná víte, že nový Zend Framework 2 se nám moc nelíbí, takže různě pokukujeme po jiných frameworcích a jazycích.

Proto se tu chci zeptat, jestli nám na příštím ZFMeetupu (čtvrtek 25. 10., FraktalBar) nemáte někdo chuť předvést „Co všechno umí Nette lépe než ZF“ :-)

P.S.: Jde tu nějak změnit zobrazované jméno? Mám tenhle profil ještě z doby Texy! fóra.

Patrik Votoček
Člen | 2221
+
0
-

DarkenCZ napsal(a):

Proto se tu chci zeptat, jestli nám na příštím ZFMeetupu (čtvrtek 25. 10., FraktalBar) nemáte někdo chuť předvést „Co všechno umí Nette lépe než ZF“ :-)

To je celkem dost na rychlo… Možná se ti nějaký Pražák ozve.

PS: možná by jste se vy mohli stavit na Poslední Sobotě.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

DarkenCZ wrote: nemáte někdo chuť předvést „Co všechno umí Nette lépe než ZF“ :-)

To je těžké, když nevím, co umí ZF.

P.S.: Jde tu nějak změnit zobrazované jméno? Mám tenhle profil ještě z doby Texy! fóra.

Sám si ho změnit pokud vím nemůžeš, ale můžu ti ho změnit já, pokud mi řekneš na co.

Martin Hujer
Člen | 2
+
0
-

Patrik: Já vím, je to celkem narychlo. Psal jsem Davidovi už před více než týdnem zprávu na FB, jestli by mi přímo doporučil, koho se zkusit zeptat, ale bez odezvy, takže jsem to zkusil takhle.

Jan: Tak ono by to klidně mohlo být třeba „A umí tohle váš framework?“, ideálně formou nějakého live dema.

P.S:: Nevím komu, ale díky za změnu nicku :)