Ambiguous class ‚templatefilters‘

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
TanisCZ
Člen | 80
+
0
-

Zdravím, po updatu Nette mi aplikace hází chybu : Ambiguous class ‚templatefilters‘ resolution; defined in Nette\Templates\Filters/TemplateFilters.php. Kde může být chyba?

Jinak temp je promazaný a zápisu schopný. Nenaběhně ani Nette::ladenka.

Nette jsem aktualizoval po poměrně dlouhé době. cca 1 měsíc

TanisCZ
Člen | 80
+
0
-

Jedině co mě napadlo je použít starou verzi Nette se kterou aplikace funguje bezproblémů, ale rád bych využil „flash messaging“, který vyžaduje poslední revizi. Vlastně to byl jediný důvod, proč jsem updatoval Nette :)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Máš nějako divnou chybu (chybí ti tam to „and in …“). Měla by být ve tvaru:

die("Ambiguous class '$class' resolution; defined in $file and in " . $this->list[$class] . ".");
David Grudl
Nette Core | 8152
+
0
-

Před nahráním nové verze smaž celý adresář se starou.

TanisCZ
Člen | 80
+
0
-

Taky jsem zkoušel. Adresář je nakopírován nanovo. Je brán z php 5–2

TanisCZ
Člen | 80
+
0
-

Tak změna :

Znova jsem to zkusil nakopírovat a nyní se mi už layout stránky zobrazí správně až na to, že mi Nette vyhazuje : Warning: Deprecated: use $template->registerFilter(‚CurlyBracketsFilter::invoke‘) instead

David Grudl
Nette Core | 8152
+
0
-

viz 1092-rev-152-podpora-javascriptu-a-ajax

David Grudl
Nette Core | 8152
+
0
-

Snažím se, aby ty zprávy výjimek byly dostatečně srozumitelné a pokud možno nabídly i řešení. V obou případech jsi tu ale zkopíroval jen polovinu textu výjimky. Kde může být problém? Kopíruješ to z logu nebo z obrazovky?

TanisCZ
Člen | 80
+
0
-

Tak už se mi to podařilo rozběhat. Znova jsem nakopíroval nové Nette do složky Libs a jelikož jsem měl ještě všude použito Nette::Security:::Iauthorizor – zamenil jsem za Nette\Security\IAuthorizator

Nyní vše běhá jak má

TanisCZ
Člen | 80
+
0
-

Jinak přeci jenom bude asi potřeba updatovat častěji. Poslední dobou jsem neměl moc času, ale alespoň bych se vyvaroval podobných chyb. Díky za pomoc