Automaticke odhlasenie v jedinom presenteri

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Matúš Matula
Člen | 257
+
0
-

Ahoj, mam taky zaujimavy (aspon pre mna) problem s prihlasenim.
Mam aplikaciu, v kt. je niekolko presenterov na rovnakej urovni. Prihlasenie mi funguje vsade okrem jedineho presentera (v nom ma to automaticky odhlasuje). Sranda je v tom, ze ked ho premenujem (a k nemu prislusne templates), tak to bez problemov funguje. Skusal som zmazat temp aj sessions, ale nepomohlo. Kde je pes zakopany?

Twista
Člen | 48
+
0
-

Zkus rozvest, imo bys prihlaseni a odhlaseni mel resit v nejakem BasePresenteru, tedy presenteru ktery je nadrazeny vsem tvym presenterum :)

Matúš Matula
Člen | 257
+
0
-

Jasne, asi som sa zle vyjadril. Mam BasePresenter v kt. to prihlasenie riesim. Vsetky presentery od neho dedia a prihlasenie vsade funguje okrem toho jedineho presentera, kt. ale ked premenujem, tak uz funguje aj tam. Cize si nemyslim, ze by to bola nejaka chyba v navrhu, ale skor nejaka zapeklitost :)

ricco24
Člen | 141
+
0
-

Možno by nebolo na škodu keby nám ukážeš tvoj authenticator, poprípade presenter v ktorom ťa to odhlasuje.

Matúš Matula
Člen | 257
+
0
-

OK, vyriesene. Tento bug sa vyskytoval len vo Firefoxe, zmazal som vsetko, co sa dalo a uz to slape. Zrejme tam bola nejaka zabludena kukina.
Edit: nikde nevidim tlacitko ‚Zatvorit tema‘ ani sposob ako prepisat titulok, aby som pridal [SOLVED] .. skoda

Editoval Matúš Matula (21. 4. 2012 2:01)

petr.pavel
Člen | 535
+
0
-

Nejsem si jistý, ale možná k tomu slouží dole tag „solved“.

Edit: Nastavil jsem a viditelně to nic neudělalo :-(

Editoval petr.pavel (21. 4. 2012 15:22)