{ifCurrent cenyp}class=„active“{/ifCurrent}

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Mirek_R
Člen | 22
+
0
-

Čau Pánové jak přidat další podmínku do {ifCurrent cenyp}class=„active“{/ifCurrent}

tak abych měl třeba na 4 stránky {ifCurrent page1:page2:page3:page4}class=„active“{/ifCurrent}

Díky
Mirek

Jendaaa
Člen | 21
+
0
-

Napadá mě jen si do proměnné dát název akce ($presenter->getAction()) a pak ho dát do normální podmínky
{if $akce == „default“ || $akce == „detail“…} … {/if}

Ascaria
Člen | 187
+
0
-

nebo zkráceně

{if in_array($presenter->action, Array('default', 'detail'))}some stuff{/if}
mkoubik
Člen | 728
+
0
-

Použij n:class="($presenter->isCurrent('a') || $presenter->isCurrent('b')) ? active", nebo pokud to jde o akce jednoho presenetru tak n:class="$presenter->name == xyz ? active".

Editoval mkoubik (5. 4. 2012 13:51)

Mirek_R
Člen | 22
+
0
-

Použil jsem {if in_array($presenter->action, Array(‚default‘, ‚detail‘))}some stuff{/if} velice Stručné a Funkční Díky

Mirek_R
Člen | 22
+
0
-

n:class=„($presenter->isCurrent(‚a‘) || $presenter->isCurrent(‚b‘)) ? active“

toto se mě nepodařilo rozchodit . isCurrent není definováno … nebo nevím jak to rozchodit .. a b je nazev odkazu ?

uestla
Backer | 796
+
0
-

Správně je isLinkCurrent. Nejsem si jist, ale jsou-li všechny stránky pod jedním presenterem, mělo by ti stačit

<a href="..." n:class="$presenter->isLinkCurrent($this->name . ':*') ? active">

Editoval uestla (5. 4. 2012 14:57)

Felix
Nette Core | 1190
+
0
-

Zkusil jsem vytvorit jednoduche makro ktere toho vsechno spojuje dohromady, uz tu jednou bylo. Snad to nyni bude lepsi.

https://gist.github.com/3093226

JakubTN
Bronze Partner | 49
+
0
-

@Felix Genialne!!! Dik moc :)