DebugPanel s formulářem a NeonConfig

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
2bfree
Člen | 248
+
0
-

Zdravím,

chystám se na vývoj JAO-NetteTranslator který bych velice rád napsal s využitím všech výhod NetteFrameworku (Formuláře, Snippety a Ajax, Latte šablony, …).

Když jsem si vyvíjel kostru řešení, abych zjistil zda-li je to vůbec možné, narazil jsem na potřebu propojení s Presenterem (tuším že to bylo kvůli invalidaci snippetů ale už si to moc nepamatuji).

Našel jsem, že to někdo řešil načtením panelu v BasePresenteru

/**
 * Load aditional DebugerPanel Addison
 * @return void
 */
protected function startup(){
    parent::startup();
    \TestPanel::register($this);
}

Chci se zeptat, když je Dependency Injection ve spojení s Neon configem tak šikovné, jak by se dalo/mělo čistě vyřešit tento požadavek? Tedy jak předat presenter?

Editoval 2bfree (2. 3. 2012 9:59)

2bfree
Člen | 248
+
0
-

Našel jsem jedno řešení, které vypadá, že bude to pravé: https://forum.nette.org/…u-do-service

2bfree
Člen | 248
+
0
-

Problém je že metoda getPresenter() obsahuje NULL, jelikož se ten panel přidá moc brzo. ;(
Dá se nějakým způsobem říct, aby se ten Panel přidal do Debuggeru po načtení presenteru?

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Co eventy Application (nejvhodnější by byl asi onResponse, tam by ses k presenteru měl dostat)?

2bfree
Člen | 248
+
0
-

Což o to, on by se dal naloadovat v BasePresenteru, jak jsem psal v prvnim prispevku.
Chtel jsem jen zjistit, zda-li je moznost to udelat ciste v neon.config