JQUERRY UI modal dialog (z latte) s předáním parametrů

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
dog.big
Člen | 49
+
0
-

Zdravím,
z tech. důvodů jsem se rozhodl načítat ajaxové okno pro úpravu a editaci stálých záznamů. Vykreslení modal okna zajišťuje skript, kterému předám url, velikost okna atp. Avšak potřebuji předat url včetně proměnných. To se mi nedaří, Nette mi tam stále cpe něco ve tvaru „/XX/YYY/54?isEdited=1“ (včetně uvozovek) a JS mi to pak nepřebere Plácne si to tam aktuální adresu + předanou http://xxx/yyy.com/„/XX/YYY/54?isEdited=1“. Takže ve finále 404 jako prd.

Ukázka zavolání JS z a hrefu:

..
<a href="#" onclick="showUrlInDialog('{link Distribution:addEdit, id => $product->id, isEdited => true}','Editace produktu',400,430);>test</a>
...

Ajaxový chroumač:

function showUrlInDialog(url,titletorender,w,h){
    var tag = $("<div></div>");
    $.ajax({
        url: url,
        success: function(data) {
            tag.html(data).dialog({
                modal: true,
                width : w,
                position: 'center' ,
                title: titletorender,
                resizable : false,
                height : h
            }).dialog('open');
        }
    });
}

zpráva:

Etch
Člen | 403
+
0
-
<script type="text/javascript">
showUrlInDialog('{link Distribution:addEdit, id => $product->id, isEdited => true}','Editace produktu',400,430);

//změň na

showUrlInDialog({link Distribution:addEdit, id => $product->id, isEdited => true},'Editace produktu',400,430);
</script>

předpokládám, že ti to totiž nette dá ještě do jedněch uvozovek, takže tam máš pak ve zdrojáku:

<script type="text/javascript">
showUrlInDialog('"/XX/YYY/54?isEdited=1"','Editace produktu',400,430);
</script>
dog.big
Člen | 49
+
0
-

Funguje :D
není nad to, někde nahodit takovouhle botu :D a pak hledat problém jinde

saimons
Člen | 293
+
0
-

Vim ze uz to funguje, ale v tomto vlaknu jsem resil celkovou strukturu, jak by to melo byt. link