getValue z vlastního inputu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Paradiso
Člen | 101
+
0
-

lze nějak nastavit, aby formulář přijímal hodnotu z inputu, co sám nevykreslil? Mám ve formu uploadify, na které jsem si dopsal radiolist, aby byla možnost si zvolit hlavní obrázek.

Jde mi o to, že pokud zavolám getValues, tak se mi zde objeví hodnoty, které formulář očekává, ale hodnota z radiolist se zde neobjeví. V $_POST jí získám, ale to se mi moc nelíbí.

Paradiso
Člen | 101
+
0
-

děkuji, ale sem jsem se dostal právě také. Jenže mě se ten input tvoří javascriptem:

'onComplete': function(event, ID, fileObj, response, data)  {
    $('#frmaddProduct-file_upload'+ID).append('<input type="radio" name="mainPicture" id="radiofrmaddProduct-file_upload'+ID+'" value="'+fileObj.name+'" title="Výběrem označíte obrázek, jako hlavní."> <label title="Výběrem označíte obrázek, jako hlavní." for="radiofrmaddProduct-file_upload'+ID+'"> hlavní</label>');
},

a nenapadá mě jak to udělat.

Jsem samouk a přeci jen vše z API nevyčtu, ale jestli jsem to dobře pochopil, tak bych ten control nejdřív musel vytvořit a to mě nenapadá jak, pokud se mi to tvoří javascriptem.

Editoval Paradiso (17. 2. 2012 12:22)