Include – při kliknutí na se načítá stránka znovu a nemění se jenom obsah 

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Mirek_R
Člen | 22
+
0
-

vytvořil jsem stránku @layout.latte kde jsem udělal bg webu fb like head footer atd …
ve složce Homepage jsem udělal další soubory . Pomocí funkce Include volám obsah z složky homepage do
@layout.latte . Ale načítá se mě znovu fb like google +1 . a celí web problikne znovu přitom jsou nastaveny v souboru @layout.latte . Dá se to nějak ošetřit aby se načítal jen obsah Include a stránka neproblikávala ? DÍKY Mirek

heekon
Člen | 28
+
0
-

Mirek_R napsal(a):

vytvořil jsem stránku @layout.latte kde jsem udělal bg webu fb like head footer atd …
ve složce Homepage jsem udělal další soubory . Pomocí funkce Include volám obsah z složky homepage do
@layout.latte . Ale načítá se mě znovu fb like google +1 . a celí web problikne znovu přitom jsou nastaveny v souboru @layout.latte . Dá se to nějak ošetřit aby se načítal jen obsah Include a stránka neproblikávala ? DÍKY Mirek

asi jsem to nepochytil celé, ale zřejmě ti jde o to, načítat pouze část stránky, což by ti měl vyřešit snippet, podívej se proto sem Píšeme komponenty a nebo sem Nette Framework: AJAX, kdy tento seriál z Rootu, i když už je staršího data, tak je velice vhodný na pochopení co a jak

Editoval heekon (16. 2. 2012 14:53)