Ověření přihlášení ze dvou nezávislých nette projektů

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
joseff
Člen | 233
+
0
-

Zdravím, mám dva nezávisle projekty na adresách: domkena.cz/projket1/ a domena.cz/projekt2/
oba projkty jsou v nette a ja bych potreboval aby kdyz je uzivatel prihlasen v projektu1 aby byl prihlasen zaroven i v projektu2. Mel jsem dojem ze toho dosahnu tim, ze nastavim stejnou cestu sessions a tim se bude nette ptát stejného souboru, ale bohužel to tak nefunguje. Dokonce když jsem přihlášený na adrese domena.cz/projket1/ a napisi adresu domena.cz/projekt2/ tak mi to jednak napise ze nejsem prihlasen, ale zaroven kdyz se pak vratim do projektu1 tak tam uz take nejsem prihlasen. U obou projektu mám samozřejmě nastavené trvalé přihlášení a mám to ověřené (když zavřu okno a znovu jej otevřu tak vše funguje OK). Poradí někdo jak to vyřešit?

mkoubik
Člen | 728
+
0
-

Pokud nikde nenastavuješ $user->setNamespace(), tak by to takhle mělo fungovat.

joseff
Člen | 233
+
0
-

Nenastavuju…

grogy
Člen | 147
+
0
-

Ahoj,

myslím, že by to mohlo být právě oním nastavením session – je tam opravdu nastavena jedna cesta, protože může být nastaveno stejné ukládání, ale v oddělených adresářích (/project1/temp/sessions/ a /project2/..) proto bych nastavil cestu k session nějak takto (uprav podle adresářové struktury) ../společnéMísto/sessions/

joseff
Člen | 233
+
0
-

No ale tím by se podle mě nemohlo stát to, že když nastartuju projket2 tak že mě to vykopne z projektu jedna ne?

grogy
Člen | 147
+
0
-

To je pravda, když budou rozdělené adresáře pro ukládání session souborů, tak bys měl v pohodě (ale odděleně) pracovat na obou projektech zároveň.