Jak routovat na index.php

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
chuck_horis
Člen | 8
+
0
-

Zdravím, jsem opravdu začátečník a snažím se rozhejbat první malý projekt na free hostingu. Narazil jsem na problém s tím, že je index.php v adresáři www, tudíž po zavolání adresy mi to hodí chybu. Samozřejmě mě napadlo změnit hodnoty proměnných v bootstrap a index, čímž bych umístil index mimo složku www a server by ho načítal přímo, ale zdá se mi, že to neni optimální řešení :) Jak tedy odkazovat na index do adresáře, tak, aby to bylo „dobře“? děkuju za pomoc :) Omlouvám se, jestli je to moc stupidní dotaz :)

Editoval chuck_horis (5. 12. 2011 21:46)

Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

Zkus v boostrap.php zapnout dev mode:

<?php
// ...
Debugger::enable(Debugger::DEVELOPMENT); // turn on the debugger panel on production server
// případně
$application->catchExceptions = FALSE;
?>

Pak se koukni/dej sem, co to píše přesně za chybu. Těžko se hádá, jakou chybu ti to hází :)

chuck_horis
Člen | 8
+
0
-

No, ono mi to hází chybu tu, že když zadám www.mujweb.cz, tak to hodí, 404 páč to index.php nenajde, protože je ve složce www :) Tak nevím, jak to udělat tak, aby po zadání základní adresy se to samo přesměrovalo do složky www/index.php a nenarušilo to funkci frameworku.

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

kouktnou se na vyhledávání zde na fóru.