Tutoriál statický web – chaos v souborech

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Hafran
Člen | 121
+
0
-

Zdravím,
jenom informace pro ty, kteří si stáhli Nette stejně jako já úplně prvně a zkusili první tutoriál, který vypadal nejjednodušeji a ztratili se. ;) Pro Nette 2.0 beta pro PHP 5.3 očividně v bootstrap.php se nevolá nette.min.php jak je napsáno v tutoriálu, ale loader.php – alespoň mě to nefungovalo. Taková malá chybička, ale stála mě několik hodin života. :/
V jiných tutoriálech jsem to našel, ale jelikož se píše že loader.php je v adresáři Nette.minified kde není, člověk má dojem že je to jedna z věcí která se ztratila v chaosu verzí Nette, PHP a tutoriálů, které záludně nemají označenou verzi, aby si člověk náhodou Nette nestáhnul pokud by chtěl příliš snadný Framework ;) Zkušenější ať mě opraví a doplní, budu jen rád, tahle dokumentace je velmi smutná.

22
Člen | 1478
+
0
-

tutoriál jaksi předpokládá, že jevyužitý sandbox z distribuce, kde je teď momntálně, jak se dívám, pouze neminifikovaná verze.. ale je potřeba si přečíst, co budeme potřebovat .-)

nette.min.php z aktuální distribuce Nette Frameworku

nicméně jsem to upravil a odkázal přimo na sandbox z distribuce + přidal caution o použití bootstrap.php.
Díky za upozornění.

Editoval 22 (5. 11. 2011 2:48)