Nette 2.0 a hosting Savana

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
vcernik
Člen | 30
+
0
-

Zdravím,
chystám se objednat hosting Savana. Mám více projektů, které běží na Nette 2. Má někdo zkušenosti s tímto hostingem v souvislosti s Nette (jestli nejsou nějaké problémy)? Zvládá to více webů, které pohání Nette?

Díky moc!

nanuqcz
Člen | 822
+
0
-

Ahoj, byl jsem nějakou dobu na Savaně, všechno šlape jak má.

Ale objevil jsem Wedos, kde taky šlape všechno jak má (zatím, jsem tam teprv měsíc), je rychlejší (ve srovnání s nejlevnějším Savana hostingem) a podstatně levnější :-) Ber to prosím jako moje subjektivní pocity ;-)

Editoval xxxObiWan (25. 9. 2011 12:30)

vcernik
Člen | 30
+
0
-

Díky, nemá někdo srovnání v rychlosti s nějakým vyšším hostingem u Savany?
Je to u toho wedosu rychlé, i když bych tam měl přes aliasy více webů?

nanuqcz
Člen | 822
+
0
-

To ti nepovím, ale trochu ti může napovědět tohle vlákno

stekycz
Člen | 152
+
0
-

Osobně jsem u Savany už druhým rokem. Co se týče výkonu, tak zatím jsem problém neměl, ale zároveň tam nemám weby s vysokou návštěvností.

Trošku mínus pro mě je, že PHP 5.3 je možné nastavit jenom jako Prefork verzi a ne jako Worker. Pro PHP 5.2 jde obojí. Vadí mi to proto, že Prefork je značně pomalejší. Nicméně porovnání obou variant PHP je dohledatelné na webu.

Současně také záleží na tom, zda chceš využívat i emaily na tom kterém hostingu. U Savany jsem se setkal s problémy a z doslechu jsem o nich také slyšel. Kamarád to nakonec vyřešil použitím Google Apps.