Redirect po tretim prekresleni snippetu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
pjoter
Člen | 118
+
0
-

Zdravim,
trapi me problem, se kterym si nevim rady. Prekresluju formular ve kterem je pouze selectbox a ajax se vola onchage. Pri kazdem prekresleni selectboxu si ukladam jeho hodnotu do session. Problem je vsak v tom ze potrebuju vyresit aby se po tretim prekresleni selectboxu a tedy po tretim ulozeni jeho hodnoty do session udelal redirect cele stranky. Tusim ze reseni bude asi nejaky javascript ale jeste jsem nic podobneho neresil a proto se na Vas obracim s prosbou o radu. Hledal jsem reseni pomoci payload ale nic kloudneho jsem zatim nemyslel. Predem dekuju za jakykoliv hint ci tip.

hAssassin
Člen | 293
+
0
-

tak si do session ukladej i citac tech presmerovani a pokud bude prave 3 tak proste neinvaliduj snippet ale rovnou to cely redirectni. Pokud teda rozumim tvymu problemu tak to nemuze byt nic slozityho.

studna
Člen | 181
+
0
-

Nevím jestli to správně chápu, ale nestačí prostě spočítat přijaté odpovědi a při čtvrté přesměrovat? Aneb řešit to pouze na straně klienta.

pjoter
Člen | 118
+
0
-

nemuzu udelat redirect v presenteru ktery vykresluje snippety ajaxove… kdyz kontroluju v handleru pocet prekresleni a dam redirect tak se samozrejme nic nestane

hAssassin
Člen | 293
+
0
-

jo uz ti asi zacinam rozumnet (ten muj predchozi prispevek je tedy trochu mimo misu). No tak asi budes muset spravne vykreslit ten formular. A tim myslim to, ze si do session budes ukladat pocet vyberu v tom selectu a pokud bude mensi nez 2 tak tam pridas ajaxovy pozadavek, pri tretim uz tam pridas jen obyc pozadavek. Myslim ze to funguje podobne jako u odkazu – class="ajax", ne?

Editoval hAssassin (21. 9. 2011 15:19)

pjoter
Člen | 118
+
0
-

aha, takze bych pri poslednim vykresleni formulare jen zmenil jeho class a pak bych to mohl redirectovat, to zni cool jdu to vyzkouset. Dik za brainstorming.