tag embed v sablone pri pouziti makra n:foreach

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Qwert
Člen | 19
+
0
-

Ahoj, nevim jestli to je bug, nebo zda-li to ma nejake jine logicke vysvetleni, ale kdyz v sablone pouzivam pri vypisovani tabulky makro n:foreach a uvnitr tabulky zobrazuju tag „embed“, hazi mi to nesmyslnou ParseException „Unexpected macro {/block}, expecting {/foreach} in …“, pritom kod je viz nize v poradku, a pokud prejmenuju tag „embed“ na treba „tembed“, tak uz se to vykona v poradku.
dekuji za pozornost :-)

{block content}
<table>
<tr n:foreach="$items as $row">
<td><embed src="yourmusic.mid" width="140" height="40" autostart="false" loop="FALSE"></embed></td>
</tr>
</table>
{/block}

{block head}
{/block}
redhead
Člen | 1313
+
0
-

Zkus to udělat „jednotagově“:

<td><embed src="yourmusic.mid" width="140" height="40" autostart="false" loop="FALSE" /></td>
Qwert
Člen | 19
+
0
-

redhead napsal(a):

Zkus to udělat „jednotagově“:

<td><embed src="yourmusic.mid" width="140" height="40" autostart="false" loop="FALSE" /></td>

vida, tak jednotagove to funguje.. diky… ale s tim uzaviracim tagem je to taky legalni zapis, ne?

redhead
Člen | 1313
+
0
-

Ano i ne. U meta tagu třeba taky nikdy nepřidávám uzavírací tag. Dokumentace o tomhle vcelku mlčí..

viz doku

Editoval redhead (15. 9. 2011 23:55)

voda
Člen | 561
+
0
-

Podle dokumentace má embed pouze otevírací tag.

Qwert
Člen | 19
+
0
-

voda napsal(a):

Podle dokumentace má embed pouze otevírací tag.

Ha, tak pak je asi vse v poradku. Zkopcil jsem example toho embedu odnekud z netu a html dokumentaci mne ani nenapadlo resit. Diky za vysvetleni.

Editoval Qwert (16. 9. 2011 0:58)