Optimální řešení pro komentáře

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Figa
Člen | 21
+
0
-

Ahoj dělám teď třídu pro psaní komentářů. Potřeboval bych co nejrychlejší řešení. Nejdříve jsem zkoušel implementovat tzv. traverzování kolem stromu, které je rychlé pro výpis, ale celkem náročné pro editaci. Hledám proto co nejrychlejší řešení. Můžete mi prosím napsat co používáte? Stačí jen krátké vysvětlení, ale pokud se vám chce nebráním se hlubšímu popisu vašeho postupu :) Předem děkuji za odpovědi.

Editoval Figa (14. 9. 2011 0:26)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Projdi si tuhle prezentaci, od stránky 68. Je tam popsaný „Closure Tree“, velice šikovný vzor. A pokud si projedeš celou tu část se stromečky (před closure tree jsou popsány ještě nested set a traverzování) tak získáš i pěkné srovnání.

Figa
Člen | 21
+
0
-

Děkuji mnohokrát, opravdu výborné srovnání. Closure tree se mi moc líbí, ale stále přemýšlím na co nejvýkonějším výpisu kompletní struktury. Kdyby to měl někdo nasazené rád si nechám poradit. (App kde to bude nasazené používá MySQL, ale dejte co máte :) ) Ještě jednou děkuji.