Jak na přesměrování na původní stránku po přihlášení

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
joseff
Člen | 233
+
0
-

Zdravím, mám takový dotaz. Nastavil jsem si čas, po kterém je uživatel automaticky odhlášen, poté ať udělá cokoliv tak ho to hodí na stránku s přihlášením, ale chtěl bych zařídit aby se po přihlášení dostal zpět tam kde byl. Něco jsem našel v CD collection, ale moc mi to nejde. Když uživatele hodim na přihlašovací stránku, tak současně do url pošlu backlink, takto:

	$backlink = $this->application->storeRequest();
	$this->redirect(':Front:Homepage:login', array('backlink' => $backlink));

Poté co se přihlásím jsem dal toto:

	$this->application->restoreRequest($this->backlink);
	$this->redirect(':Front:Homepage:default');

Tak jsem to našel práve v CD collection, jenže mě se to právě vždy přesměruje na default page a ne na tu původní stranu. Nevíte někdo co dělám špatně, nebo spíš co dělám dobře :-D Upřímě řečeno nevím proč je tam ten redirect, chtěl bych spíš přesměrovat na ten backlink, ale to nevím jak.

Editoval joseff (10. 9. 2011 9:37)

22
Člen | 1478
+
0
-

a odkud bereš $this->backlink `? neměl by jsi tam spíš mít `$this->getParam('backlink') ?

powercz
Člen | 12
+
0
-

22 napsal(a):

a odkud bereš $this->backlink `? neměl by jsi tam spíš mít `$this->getParam('backlink') ?

Není to jedno, pokud je $backlink @persistent? :)

22
Člen | 1478
+
0
-

a jak víš, že je?

joseff
Člen | 233
+
0
-

je :-)

joseff
Člen | 233
+
0
-

$backlink jsem si dumpoval a je tam to samé co v url, takže to je vpohodě, já jen právě nechápu co se stane tím příkazem

$this->application->restoreRequest($this->backlink);

Jestli se nepletu tak tím by se mělo vyvolat i přesměrovaní, a pokud to nevyjde tak pak se jde na další řádek, tedy

$this->redirect(':Front:Homepage:default');

Tedy alespoň mi to tak připadá, jenže ten prví příklad projde hladce a druhý normálně přesměruje… :-(

22
Člen | 1478
+
0
-

ano, tak to normálně funguje..