Latte výpis přímo zdrojového kódu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
kralik
Člen | 230
+
0
-

Ahoj trochu si hraju a našel jsem na webu obrázkou galerii.

Teď se snažím ji vkložit do Nette. Galerie je realizována přes třídu. Odešle mi do proměnnou přímo s HTML kódem.

V presenteru mám tedy připravenou proměnou $galerie, která obsahuje komplentí HTML kód.

Mohu tento kód nějakým způsobem dostat do šablony Latte?

Pokud udělám toto

<?php
$this->template->galerie = $galerie->render();
?>

v šabloně:

<?php
{$phob}
?>

Tak se mi v šabloně vypíše přímo proměnná obsahující komplentí HTML ale ve formě textu.

Prosím poradíte mi někdo…

Mooc díky

Vojtěch Dobeš
Gold Partner | 1316
+
0
-
{!$phob}
kralik
Člen | 230
+
0
-

vojtech.dobes napsal(a):

{!$phob}

ja jsem ale hňup … mooc díky

prosím nevěděl bys ještě když mám v té proměnné již HTML kód který obsahuje odkaz „<a href …“ jak jej použít bez Nette.

Bere mi ten odkaz jako, že to je odkaz na presenter.

Jenže toto asi bez úpravy toho kódu nedálám.

Napadlo mě třeba přes router → když obsahuje „list“ tak vynech Nette, reps. presenter, nebo tak něco.
mooc díky

Editoval kralik (1. 9. 2011 12:12)

mkoubik
Člen | 728
+
0
-

Jak vypadá ten odkaz? Pokud vede přímo na nějakej PHP soubor, tak ho skus dát do adresáře /www.

hrach
Člen | 1836
+
0
-

Ha, dle $phob to vypadá, že používaš moji starou galerii http://phob.skrasek.com/
Idealene by se to mohlo prepsat do nette, nebude to nic sloziteho, naopak trivialni :)
Mozna to brzo udelam :)

kralik
Člen | 230
+
0
-

hrach napsal(a):

Ha, dle $phob to vypadá, že používaš moji starou galerii http://phob.skrasek.com/
Idealene by se to mohlo prepsat do nette, nebude to nic sloziteho, naopak trivialni :)
Mozna to brzo udelam :)

ahoj,

ano, máš pravdu chtěl jsem použít tvou galerii, která z těch všech co jsem našel na netu vypadala a fungovala nejlíp.

jen jsem bohužel nedokázal to napasovat na Nette. :-(

A do napsání něčeho obdobného v Nette jsem se nepouštěl neb to nemá smysl, nemám dostatek zkušeností.

kdyby se ti někdy časem něco takového povedlo napsat tak by to bylo super a určitě bych nebyl jediný kdo by to využil

díky