Hledám grafika na spolupráci

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Bernard Williams
Člen | 207
+
0
-

Nazdárek,

právě řeším problém absence grafika u jednoho mého projektu – konkrétně se jedná o projekt MaturitniTabla.cz. Dostal jsem se do stádia, kdy už nestačí mé základní grafické dovednosti, ale je potřeba někoho, kdo má mnohem větší grafické cítění, představivost, nápaditost a dostatečné znalosti s grafickými nástroji.

Daný člověk by měl být nadšenec zapálený pro věc, trochu puntičkář, kterého baví experimentovat a který by se rád podílel na projektu MaturitniTabla.cz.

Z počátku by se jednalo o jednorázové úkoly, ale později by nebyl problém se domluvit na dlouhodobější spolupráci i na jiných projektech. Ohodnocení by bylo nejspíš ze zisku projektu.

Chtěl jsem se zeptat, jestli o někom takovém nevíte nebo byste mi nedokázali poradit, kde takového člověka najít/hledat.

V oblasti grafiky se nepohybuji, takže ani nevím o žádném fóru, kde bych mohl hledat. Tady je spousta programátorů jako já, takže mě napadlo, že podobný problém jistě už někdo řešil a byl by třeba ochoten se o řešení podělit.

Díky za každou radu, nápad, doporučení.
Bernard

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Ohodnocení by bylo nejspíš ze zisku projektu.

Tohle bude problém, protože to prostě nefunguje (vlastní zkušenost).

Hodí se také připomenout známý trojůhelník kvalita – rychlost – levnost: vyber dva

PS: na http://webtrh.cz/ najdeš někoho za rozumný peníz, ale zadarmo určitě ne :)

Editoval HosipLan (21. 8. 2011 10:48)

Bernard Williams
Člen | 207
+
0
-

@HosipLan: V jakém smyslu to nefunguje? Problém je, že jsem pořád jen student a MaturitniTabla.cz je start-up, tzn. na rozjezdu.

O práci zadarmo se tady taky nikdo nebaví. Kdybych si měl vybrat z toho trojúhelníku, tak beru kvalitu a levnost – čas mě zatím nijak netlačí.

Za tu stránku díky, mrknu na ni.

Editoval Bernard Williams (21. 8. 2011 10:53)