RobotLoader vyhadzuje výnimku

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Lord Dave
Člen | 7
+
0
-

Nette verzia 2.0 beta
PHP 5.3

Mám jeden problém ktorý sa snažím už dlhší čas vyriesit, a neuspešne. Rozhodol som sa teda poprosiť vás o pomoc.
Vo vlastnom MVC patterne mám knižnice Nette, Smarty a Dibi. V predchádzajucej verzi Nette 2.0 všetko fungovalo bezproblemovo (knižnica ešte bez DI kontajnera, diagnostics a pod.), ale bol nutný upgrade na nové nette. A zrazu to prestalo fungovat. Permissions na temp priečinok som pozeral ako prvé a tam chyba neni. Spustil som ladičku a vrátila následujúcu výnimku

**Nette\InvalidStateException

Ambiguous class ‚Nette\Application\AbortException‘ resolution; defined in /home/dave/public_html/SVN/branches/david/library/Nette/Application/Exceptions/AbortException.php and in /home/dave/public_html/SVN/branches/david/library/Nette/Application/exceptions.php. **

Prikladám aj výstup s debuggeru

http://nette.lifex.sk/rl.html

Prosím o čo najskoršiu pomoc :-( Lebo kvoli tejto chybe nieje možne dalej robit ziadny pokrok v projekte

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Chybová hláška značí, že máš tutéž třídu ve frameworku dvakrát a on neví, jakou si má vybrat. Nevím jak se ti do frameworku dostala složka Application/Exceptions/ .. možná si přehrával starou verzi Nette novou, každopádně řešením je vymazat komplet složku Nette a nahrát na její místo verzi čerstvě staženou ze stránek. Ještě bude zapotřebí vymazat cache.

Lord Dave
Člen | 7
+
0
-

Ano je to v tom!! Problem bol tím pádom vyriešený! :-)
ale mi odlahlo! Spravil som shift+del knižnice Nette a potom ju tam vložil znovu.
Dovod, prečo tam sa našla dalšia trieda vidim asi v SVNku, ked som sa snazil v trunku zmazat staru kniznicu a nahodit novu cez commit prikazy a spominam si ze som tam mal časté problémy.

Ďakujem za rýchlu pomoc :)