paginator zmena adresy po kliku na číslo stránky

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
spiider
Člen | 162
+
0
-

Ahoj, zkusil jsem si použít paginator a vše jde v pohodě, jenom se chci zeptat jak lze udělat abych neměl v adrese po kliku na nějakou stránku ?vp-page=2 ale např. strana-2
Díky

Zdeno1981
Člen | 114
+
0
-

Stačí si vytvořit routu s [/strana-<vp-page>]

spiider
Člen | 162
+
0
-

Tak jsem to zkusil a nějak to nefunguje.
mám to takto:
new Route(‚<presenter>/<action>[/<id>][/strana-<vp-page>]‘, ‚Homepage:default‘);
ale to mi najednou přestane fungovat ono strankovani a url vypada localhost/project1/www/homepage/default/strana-4 ale ja bych chtel localhost/project1/www/strana-1 popř. /strana/1

Díky moc

Editoval spiider (24. 7. 2011 12:55)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

V první řadě se nauč prosím používat zvýrazňování fóra. Když klikneš na tu ikonku s PHP, tak ti to vloží do pole uvození, mezi které napíšeš kód, pak se zvýrazní a bude lépe čitelný. Takto:

new Route("<presenter>/<action>[/<id>][/strana-<vp-page>]", "Homepage:default");

Když mi slíbíš, že to tak už příště napíšeš, tak ti i poradím, proč to nefunguje. Mohlo by pomoct:

new Route("[<presenter>[/<action>[/<id>]]][/strana-<vp-page=1>]", "Homepage:default");
spiider
Člen | 162
+
0
-

Jo pardon s tím zvýrazňováním se polepším ;) jinak jsem to zkoušel a píše mi to že žádnou routu to nenašlo

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Chtělo by to více informací, ukaž definice všech rout, jak se jmenuje presenter, který chceš stránkovat, jak chceš aby vypadaly adresy, …

spiider
Člen | 162
+
0
-

Routy mam takto:

$router[] = new Route('index.php', 'Homepage:default', Route::ONE_WAY);
$router[] = new Route('[<presenter>/[<action>[/<id>]]][/strana/<vp-page>]', 'Homepage:default');

Stránkuji HomepagePresenter a adresu bych chtěl takovou: localhost/project1/www/stranka-1 nebo stranka/1

Díky

spiider
Člen | 162
+
0
-

Poradte prosim, diky