Chyby při načtení index.php ze sandboxu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Vokrik
Člen | 15
+
0
-

Ahoj,
chtěl bych začít programovat s použitím NETTE(PHP 5.2) v, ale zaboha mi ho nejde správně rozchodit. Používám server Apache/2.2.17 a PHP 5..... No každopádně když podle návodů vyzkouším checker, hází mi tyto chyby (jinak ale píše, že server splňuje požadavky)

.htaccess file protection

SQLite extension = disabeled

Memcache extension = disabeled

GD extension = disabeled

Bundled GD extension = disabeled

ImageMagick library = disabeled

.
.

díky tomu si myslím že, když opět podle návodu otevřu index.php v sandboxu, vypíše mi to kromě it works! tyhle hlášky.

.
.

Warning: fopen(/var/www/www/../app/../temp/criticalSection-64d088e774fdc7a99030d03dd1382b77) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /var/www/libs/Nette/Environment/Environment.php on line 514

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/libs/Nette/Environment/Environment.php on line 515

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/libs/Nette/Environment/Environment.php on line 533

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /var/www/libs/Nette/Caching/FileStorage.php on line 176

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /var/www/libs/Nette/Caching/FileStorage.php on line 176

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /var/www/libs/Nette/Caching/FileStorage.php on line 176

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /var/www/libs/Nette/Caching/FileStorage.php on line 176

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /var/www/libs/Nette/Caching/FileStorage.php on line 176

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /var/www/libs/Nette/Caching/FileStorage.php on line 176

Nevíte co dělám špatně? Díky moc

umrlec
Člen | 56
+
0
-

Máš nastaveno oprávnění zapisovat do složky /temp ?

Editoval umrlec (13. 7. 2011 16:01)

Vokrik
Člen | 15
+
0
-

Super, pomohlo to!!! Díky