Nette Jabber prestal fungovat?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
JakubJarabica
Gold Partner | 184
+
0
-

Na Ubuntu 11.04 mi prestal fungovať Nette Jabber v Empathy. Nepripojilo, niekedy do dlhej dobe vedelo vyhodiť hlášku niečo v zmysle „chyba nebola uvedena“.

Skúšal som Pidgin.im a ani ten nešiel – po zadaní údajov len vyplo dialóg ale nove okno neotvorilo, avšak náhodné miestnosti z jabber.org fungovali. Ani na Windowse mi to momentálne v Pidgine nejde a ani webové rozhranie: http://live.jabbim.cz/…l/muckl.html?… nejde(Služba je nedostupná).

Vie niekto objasniť čo sa deje? Nenastali na netlabe nejaké zmeny? Nepamatám si, žeby som aktualizoval niečo s Empathy v poslednej dobe.

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Pořád se QIPem připojuji na jednu a tu samou místnost a zatím jsem nezaznamenal žádný problém…

JakubJarabica
Gold Partner | 184
+
0
-

Aj @LanGoDik to prestalo ísť cca v rovnakom čase ako mne. Tiež používa Ubuntu 11.04 a Empathy. Neviem ako by som to v tom softe „oddebugoval“. Divné však je, že to ani na Windowse nebeží. Idem ešte QIP teda skúsiť.

JakubJarabica
Gold Partner | 184
+
0
-

V QIP 2010 keď pridávam Jabber a zadám jam3son@jabber.org so zlým heslom, dostanem hlášku o nevalidnom passworde, keď dám dobré heslo, tak „Unknown server error“ a vpravo v tooltipe: „unsupported-stanza-type: null“.

smasty
Člen | 90
+
0
-

Používam Pidgin, a tiež sa do miestnosti nedostanem. Po kliknutí na miestnosť v zozname sa proste nič nestane, neotvorí sa žiadne okno a ani to nevyhodí žiadnu chybu.

romiix.org
Člen | 343
+
0
-

Pripájam sa k hláseniu, tiež mi to na Ubuntu 11.04 neide. Predtým na 10.04 mi to šlo.

smasty
Člen | 90
+
0
-

Mne to naopak už funguje…

JakubJarabica
Gold Partner | 184
+
0
-

Mne to tiež začalo ísť aj na Win aj na Ubuntu 11.04 vždy v Pidgine cca dva dni dozadu. Samo od seba.