Hosting wedos – problém subdomena

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Milhaus87
Člen | 22
+
0
-

Mám problém ze subdoménou. Využívám adresářouvou strukturu ze sandboxu. Struktura na serveru je následujicí. Potřeboval bych poradit kam nahrát adresáře app,libs,temp,log, adresář www sem zkopíroval do subdom superbazar www kde server hledá index. Ostatní adresáře jsem zkoušel kopírovat do kořene i do superbazar a měnil jsem cesty v index.php. Bohužel se mi pořád nedaří aplikaci rozběhat. Laďenku mám zaplou, vůbec nenaběhne. Díky za každou radu.

  • /
  • session
  • temp
  • www
  • – domains
  • – subdom
  • – – superbazar
  • – – – www
Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Bootstrap.php se ti načte?

Milhaus87
Člen | 22
+
0
-

Nenačte (aspoň myslím) hodí to 403 Forbidden.

Editoval Milhaus87 (27. 6. 2011 17:05)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Když spustíš přes prohlížeč index.php, načte se správně ten bootstrap.php?

Milhaus87
Člen | 22
+
0
-

Právě že nenačte. Hodí to tu 403 jak kdyby tam žádnej index.php nebyl.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Ach jo. Jestli nejsi schopen pustit ani index.php, pak nevidím způsob, jak ti pomoci.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

do souboru www/index.php

<?php

define(...);
define(...);
...

die('test');

require_once 'bootstrap.php';

napiš volání die('test'); a postupně ho posouvej do boostrap a po jedné instrukci ho posouvej dál, až se dostaneš na řádek, kde ti to zase hodí tvou chybu. Tam je problém.

Proki
Člen | 66
+
0
-

Do adresáře superbazar nahraj obsah složky www a ty ostatní adresáře (app, libs, …) nahraj někam mimo. Už samotný adresář superbazar je root subdomény a index.php se hledá právě tam.

Milhaus87
Člen | 22
+
0
-

Díky všem za rady. Už to jede tak jak má. Hlavní problém byl v tom, že v kořenovém adresáři nebyl .htaccess. Našel jsem to v nápovědě wedosu, co tam musí přesně být aby subdoména fungovala.