Hosting (VPS) – Requirements-Checker problém práva

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
kralik
Člen | 230
+
0
-

Ahoj lidi,
pokouším se zprovoznit nette na hostingu, resp. na svém VPS a bohužel se mi nedaří.

nahrál jsem tam Requirements-Checker a zkusil spustit. Ukáže se pouze hláška:

Error: template file is not readable. Check assets folder (part of distribution), it should be present, readable and contain readable template file.

Práva v celé složce i všech souborech jsem nakonec nastavil na 0775 a vlastníka jsem také všude zkontroloval. template file je dostupný a běžně čitelný.

Zkoušel jsem i různé varianty .htaccess (vč. odkomentovat RewriteBase), který jsem i nakonec nakopíroval všude :-) stav je ale stále stejný, pořád stejná hláška.

Nevíte někdo jak dál?
Mooc díky

gerades
Člen | 40
+
0
-

Ahoj, taky se mi zobrazuje ta hlaska: „Error: template file is not readable. Check assets folder (part of distribution), it should be present, readable and contain readable template file.“ a taky nevim co s tim…

gerades
Člen | 40
+
0
-

FYI: nakonec se to vyresilo samo – pres noc jsme nahrali novou verzi php 5.3.3 a jako zazrakem funguje… nechapu to ale ani to uz nebudu resit

LeonardoCA
Člen | 296
+
0
-

pravdepodobne to bylo verzi php nizsi nez 5.3
staci v checkeru dat dirname(__FILE__) misto __DIR__ na radek definice cesty na template

define('TEMPLATE_FILE', dirname(__FILE__) . '/assets/checker.phtml');
bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

Nestálo by tedy i v distribuci pro 5.3 mít dirname (pro 5.2 to tak je)?

janlazar
Člen | 1
+
0
-

LeonardoCA napsal(a):

pravdepodobne to bylo verzi php nizsi nez 5.3
staci v checkeru dat dirname(__FILE__) misto __DIR__ na radek definice cesty na template

define('TEMPLATE_FILE', dirname(__FILE__) . '/assets/checker.phtml');

diki, pomohlo to