Vybrání layoutu ze složky s presenterem

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Zdravim,
je možný někde nastavit aby výchozí layout pro daný presenter byl ten z templates/{presenter}/@layout.phtml nebo to musím někde nastavit?

uestla
Backer | 796
+
0
-

Ahoj!

Zjevně jsi to nezkusil, protože toto je výchozí chování Nette:

  • nejdříve zkusí za layout dosadit templates/<Presenter>/@layout.(phtml|latte)
  • neexistuje-li tento, zkusí teprve pak templates/@layout.(phtml|latte)

POZOR! Má odpověď je nepřesná, tobě ale nejspíše bude stačit… Pro více info navštiv dokumentaci pro 0.9 (neboť jsem z naší poměrně časté konverzace vyzjistil, že používáš nette 0.9.x).

S pozdravem uestla

voda
Člen | 561
+
0
-

Podívej se na metody setLayout a formatLayoutTemplateFiles

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

aha, takže mám stáhnout verzi 2.0 protože v 0.9 tohle není? teda to že nejdřív zkouší template/presenter/@layout.phtml …

zkoušel jsem to

aha takže ono to asi nejde hned, teď už to háže errory a používá to šablonu presenteru
po jaké době zkouší hledat jiné šablony?

Editoval CZechBoY (16. 6. 2011 14:41)

uestla
Backer | 796
+
0
-

Zhruba po dvou týdnech…

Né, ale teď vážně – je to i v 0.9.x (což je tuze zvláštní, když je to zmíněné v dokumentaci pro 0.9.x, nemám pravdu?)

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

nevím, hledal jsem tam tohle, ale u šablon tam bylo jen použití pro weby nepoužívající Nette a ještě nějaký nevim co :)
možná to tam bylo, ale hned se to nezobrazilo s novou šablonou tak jsem napsal radši nový téma no

takže díky
vyřešeno

uestla
Backer | 796
+
0
-

Muchichi :-)

A co třeba takový modrý podtržený odkaz, hm? Jsem ti ho sem zkopírovával dnes krátce před třetí čtvrtinou na dvě ;)

Možná tam je něco mírně řečeno k tématu…

Měj se hezky!