Přemístění na jiný hosting

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
petr.durisek
Člen | 1
+
0
-

Zdar chachaři, mám dotaz. Když přemístím prezentaci v nette framework na jiný hosting (ať už na lokální server nebo jinde na web), systém se zhroutí… Je nějaká zásadní věc, která se při této změně musí provést, něco přepsat, překonfigurovat?
S Nette jsem začátečník, dostal jsem do ruky hotový produkt a úkol jej předělat, tak nevím jak dál..

Ot@s
Backer | 476
+
0
-

petr.durisek napsal(a):

Zdar chachaři, mám dotaz. Když přemístím prezentaci v nette framework na jiný hosting (ať už na lokální server nebo jinde na web), systém se zhroutí… Je nějaká zásadní věc, která se při této změně musí provést, něco přepsat, překonfigurovat?
S Nette jsem začátečník, dostal jsem do ruky hotový produkt a úkol jej předělat, tak nevím jak dál..

No, nenapsal jsi nic věcného. Třeba konfiguraci původního a nového hostingu, verzi Nette, chybovou hlášku (co znamená „zhroutí“?)… Zda-li jsi zkoušel vymazat keš (obsah temp/), převést obsah databáze (je relační nebo SQLite), zkontroloval konfiguraci aplikace (app/config.neon nebo .ini), mod_rewrite, práva nad adresáři a soubory, zapnout laděnku do vývojového režimu, nahlédnout do obsahu souboru log/error.log apod. Možná je někde v bootstrapu natvrdo cesta documentrootu. S tímhle přístupem se tady na Tebe vybodnou…

Editoval Ot@s (8. 6. 2011 16:27)

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

Requirements checker – za další může být peklíčko, když hosting neukazuje chybové zprávy. Chce to analyzovat chybu – co znamená zhroutí