Upozadění zastaralých doplňků a další sjednocování

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Upozadění zastaralých doplňků = vytvoření nové stránky, která by obsahovala Nette 2.0 beta kód funkční jak v namespace tak non-ns verzi.

Ideální by bylo, kdyby všichni autoři svoje addony updatovali.

Nebo, což je takové pseudo řešené, co kdybychom prozatím označili zastaralé doplňky tak, že v seznamu budou vypsané třeba šedou barvou (místo černé = budou méně výrazné)?

PJK
Člen | 70
+
0
-

+1

Možná něco podobného jako WordPress a pluginy?

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Možná by stačilo napsat do seznamu sloupec s podporovanou verzí.

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Prošel jsem všechny doplňky a jejich kód a zjistil jsem, které jsou aktuální a které méně.

Doplňky, které jsou psané pro prefix nebo verzi úplně bez ns jsem jako neaktuální neoznačil, ale bylo by dobré už za nějaký čas vyžadovat addony v 5.3 a volitelně nižší verze.

Proč jsem konkrétně které vybral jsem psal do gistu: https://gist.github.com/1018884

Pokuď je váš doplněk pro starší verzi Nette, aktualizujte ho prosím

Návrhy:

Odstranit následující doplňky:

  • captcha-3d zastaralé, Inza už asi neupdatuje, „náhrada“ je captcha
  • OpenIDForm neobsahuje tabulku s informacemi, bez diakritiky, prakticky nesouvisí s Nette
  • DoctrinePanel starý, jako náhrada je tu verze 2

Formátování

Edit: Protože addony může opravovat pouze autor, prosím každého doplňkáře o opravení svých bugů. Díky

Editoval Mikulas Dite (10. 6. 2011 16:35)

Ped
Člen | 64
+
0
-

ten Doctrine nechapu, je s nim i nejaky problem, nebo co? Doctrine1.2 je uplne jina nez Doctrine2, takze ten v2 panel v zadnem pripade ten jednickovy nenahrazuje.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Proč podporovat zastaralou technologii…

jtousek
Člen | 951
+
0
-

Souhlasím. Vzhledem k začínající „přecpanosti“ stránky s addony by stálo za zváření dát každou kategorii na zvláštní stránku.