Error 500 při posílání emailu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
wodCZ
Člen | 49
+
0
-

Dobrý den. Podle návodů jsem si udělal formulář a po jeho odeslání chci data odeslat na email. Toto je můj kód v homepagepresenteru. form volám pomoci control

<?php
public function createComponentFormular()
	{
		$form = new AppForm();
		$form->addText('email', "E-mail:")->addRule(AppForm::FILLED, "Musíte zadat e-mail, na který Vám odpovíme");
		$form->addText('jmeno', "Vaše jméno:")->addRule(AppForm::FILLED, "Zadejte prosím své jméno.");
		$form->addTextArea("zprava", "Váš dotaz")->addRule(AppForm::FILLED, "Zadejte váš dotaz");
		$form->addSubmit('submit', "Odeslat");
		$form->onSuccess[]=callback($this, 'formularOdeslan');
		return $form;

	}
	function formularOdeslan(Appform $form)
	{
		$this->flashMessage("Vaši zprávu jsme přijali, děkujeme!");
		$hodnoty=$form->getValues();
		$mail = new Mail;
		$mail->addTo("ower95gmail.com");
		$mail->setFrom($hodnoty["email"]);
		$mail->setHtmlBody("Na portfólio přišel".$hodnoty["jmeno"]." a zanechal zprávu:<br />".$hodnoty["zprava"]);
		if($mail->send()){
                     $this->getPresenter()->flashMessage('Email byl úspěšně odeslán.');
                } else {
                     $this->getPresenter()->flashMessage('Email se nezdařilo odeslat', 'warning');
                }
	}
?>

Po odeslání formuláře se mi zobrazí chyba 500. Pomocí zakomentovávání jsem přišel na to, že to dělá fce addTo a send.
Ani laděnka nevyskoší a to mám nastavený debugger na develop, zapnuty strictmode ale i přes to laděnka nemá zájem mi říct co se děje.
Link: http://neco.ikw.cz/…page/kontakt

Editoval Inkode (3. 6. 2011 18:00)

22
Člen | 1478
+
0
-

to je tím, že tam máš nevalidní e-mail → ower95gmail.com

wodCZ
Člen | 49
+
0
-

Jdu se zahrabat… Díky a omlouvám se.