vyhnívání aplikace, pomáhá restart apache

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
maChy
Člen | 9
+
0
-

Mám menší problém s aplikací, po nahrátí na server běžela bez problémů (cca 50–200ms). Po kratší práci se začala sama od sebe zpomalovat a zpomalovat až třeba k (1700ms –10000ms). Pomohlo mi restartování apache a hned se všechno vrátilo do starých hodnot. Příjde mi jako velmi nesystematické toto řešit přez restart serveru → to bych se asi urestartoval k smrti i kdybych dal restart do crone :/

Logy nic zajímavého nevypsaly :/

btw: jedná se o starý nettebuild vyzkouším přechod na novější verzi
Nette Framework 2.0-dev (revision bb2b723 released on 2011–02–06) PHP5.2

Editoval maChy (9. 5. 2011 16:06)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Nesváděl bych to na nette, třeba ti někde visí nějaké procesy…

maChy
Člen | 9
+
0
-

já to nesvádím na nette, jen na tento problém jsem zatím neobjevil řešení tak se tady ptám, jestli něměl třeba někdo podobný problém

Editoval maChy (9. 5. 2011 16:07)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Mě se to povedlo na serveru, kde jsem neměl správně nastavenou tu direktivu, která ukončuje script po uzavření spojení (zavření prohlížeče) takže se mi povedlo spustit náročnou operaci v několika vláknech a né a né vypnout… Taky se mi občas povedlo kapánek zacyklit script (execute time 60minut) nevím jak, ale po vypnutí spojení, pořád server sotva funěl… Zkusil bych spíš nasadit nginx a php-fpm