jQuery UI DatePicker v Google Chrome

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
aannubis
Člen | 33
+
0
-

Ahojte, pouzivam DatePicker addon z http://nette.merxes.cz/date-picker/. Ve vsech prohlizecich krome google chrome funguje bezchybne. V google chrome je misto text input ten novy input date, to by podle kodu nemela bych chyba, ovsem pri focusu se kalendar nezobrazi.
JS v Chrome se ladi dost spatne, nemate nekdo podobnou zkusenost a vyresili jste to nejak?

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Ahoj, nový Chrome a Firefox 4 neumožňují javascriptem změnit type u inputu.

Nahraď el.get(0).type = "text"; // changing via jQuery is prohibited, because of IE za

// input.attr("type", "text") throws exception
if (el.attr("type") == "date") {
    var tmp = $("<input/>");
    $.each("class,disabled,id,maxlength,name,readonly,required,size,style,tabindex,title,value".split(","), function(i, attr)  {
        tmp.attr(attr, el.attr(attr));
    });
    el.replaceWith(tmp);
    el = tmp;
}
aannubis
Člen | 33
+
0
-

Parádní, díky moc za bleskovou odezvu :-)

aannubis
Člen | 33
+
0
-

Tak jinak, jiny problem – nedari se mi naplnit datePicker nejakou vychozi hodnotou. Vytvorim DateTime ze zaznamu v databaze, a zkousel jsem ho tam nacpat jak pres setValue tak pres setDefaults, ale bohuzel ani jedno nezabralo :(

Editoval aannubis (23. 4. 2011 19:27)

aannubis
Člen | 33
+
0
-

Pro uplnost pridam:

$form->addDatePicker('poll_valid_from');
$form->addDatePicker('poll_valid_until');

$form->setDefaults(array('poll_lang_id' => $this->poll->poll_lang_id, 'poll_name' => $this->poll->poll_name, 'content_show_date' => $this->poll->content_show_date, 'poll_valid_from' => new DateTime($this->poll->poll_valid_from), 'poll_valid_until' => new DateTime($this->poll->poll_valid_until)));
Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Co znamená, že to nezabralo? Koukal jsi se do vygenerovaného HTML? Zkoušel jsi dumpnout $control->getValue() a $control->getRawValue()? Zkoušel jsi dumpnout ten datum, který nastavuješ ve $form->setDefaults(...)?

aannubis
Člen | 33
+
0
-

Uz jsem to vyresil, bylo to tim, ze jsem ceskou lokalizaci v JS volal az po vytvoreni datepickeru…