nejde redirect na jiný presenter po prihlaseni

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
spiider
Člen | 162
+
0
-

Ahoj začínám s nette a zkoušel jsem si udělat jednoduché přihlášení. Mám registrační formulář po jehož odeslání a zkontrolování údajů chci přesměrovat z HomepagePresenteru ve kterém ten form mám na BookPresenter a akci show. Bohužel když to udělám $this->redirect(‚Book:list‘); tak mě to hodí na adresu document_root/book/list a vypíše se mi phpinfo ačkoliv ho nikde nemám. Pokud jsem přesměroval redirect(‚this‘); tak to šlo v pořádku ale byl jsem stále v aktuální presenteru. Poradíte prosím. Hledal jsem tady na fóru, ale nic podobného sem nenašel. Díky

Operanda
Člen | 20
+
0
-

Chces presmerovat na Book:show a pises tam Book:list, takze se nedivim ze to tu akci nenajde :) Budto zmen akci na show nebo si nadefinuj akci list.

spiider
Člen | 162
+
0
-

To sem se upsal,samozřejmě že akci show mam a chci presmerovat na redirect(‚Book:show‘)

Operanda
Člen | 20
+
0
-

Napada me jeste zkusit zamenit uvozovky: $this->redirect('Book:show');
A zkontrolovat si, zda mas sablonu show v app\templates\Book\ a zda mas v BookPresenteru definovanou metodu actionShow.

spiider
Člen | 162
+
0
-

Všechno mám, šablona je v app/templates/Book/show.phtml v BookPresenter.php mam public function actionShow()…uvozovky jsem zkoušel taky všechny. Nemuže být problem s routama?? v bootstrapu mam tohle:

$router = $application->getRouter();

$router[] = new NRoute('index.php', array(
	'presenter' => 'Homepage',
	'action' => 'default',
), NRoute::ONE_WAY);

$router[] = new NRoute('<presenter>/<action>/<id>', array(
	'presenter' => 'Homepage',
	'action' => 'default',
	'id' => NULL,
));
srigi
Nette Blogger | 558
+
0
-

Bude to presne problem s routovanim. Zmen riadok:

$router[] = new NRoute('<presenter>/<action>/<id>', array(

na

$router[] = new NRoute('<presenter>/<action>[/<id>]', array( # id je nepovinne
spiider
Člen | 162
+
0
-

Zkoušel jsem ale bez efektu,pořád mě to směruje na document_root/book/show a tam to vypise phpifno :(

Operanda
Člen | 20
+
0
-

Napiš sem úplně celou cestu k show.phtml, klidně od C:\ :)

spiider
Člen | 162
+
0
-

Cesta je: www/knihajizd/app/templates/Book/show.phtml

spiider
Člen | 162
+
0
-

Tak vyreseno, problem byl v .htaccess, stacilo upravit RewriteBase :)