Addons: NavigationPanel pro DebugBar – jak to rozchodit?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
ras
Člen | 135
+
0
-

Stahnul jsem si z Addons NavigationPanel → dle popisu jsem si jej umistil do LIBS_DIR/Panels/NavigationPanel
Do bootstrap.php jsem pridal radek dle popisu, tedy

\Panel\NavigationPanel::register();

smazal Cache (pro jistotu) → a vysledek NULA, tedy nefungoval DebugBar vubec.

Po chvilce patrani jsem prisel na to, ze je potreba do bootstrap.php dat tento kod

\Panel\PresenterTreePanel::register();

neb sice to v Addons nazyva NavigationPanel, ale jeto PresenterTreePanel.

Dalsi vec, kterou jsem si opravil byla zmena

use Nette\Templates\Template;

na

use Nette\Templates\FileTemplate;

Po opetovnem promazani Cache a spusteni mi DebugBar jede, ale bez TREE.

Protoze se s Nette necitim zatim nijak pevny v kramflecich, tak bych se chtel zeptat zkusenejsich, kde mam chybu, resp. co jsem prehledl. (TODOpanel, ktery ma implementaci uplne stejnou a trpi stejnymi vyvojovymi problemy typu Template->FileTemplate mi funguje).

Nejake napady? Diky za ne.

ras
Člen | 135
+
0
-

Tak beru vysledek zpet … asi mi to funguje neb polozka v DebugBaru je (ale jmenuje se PRESENTERS a je bez ikonky → coz je logicke pojmenovani, ale ja tam ocima porad hledal NAVIGATION a ikonku), jen mi zatim nic nevypisuje … to ale muze byt aplikaci (to jsem zatim nezjistoval).

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Hodně toho ještě je ve starých namespace. Moje addony, včetně tohohle, předělám teď o Velikonocích.

Edit: mluvíš o dvou různých addonech

Editoval Mikulas Dite (20. 4. 2011 6:35)

ras
Člen | 135
+
0
-

MIkulas: Pro info … skrze ADDONS NavigationPanel se dostal pres odkaz DOWNLOAD na stranku GitHubu (https://github.com/…archives/1.0) a odtud jsem si stahl Download.zip.

Po rozbaleni, jsem ale obrzel vyse popisovany PresenterTreePanel → takze, pokud se bavim o dvou ruznych Addonech, tak je chyba v ZIPu (ci TAR.GZ) na GitHubu.

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Páč si stáhnul stable a ne most-recent z githubu. Ok, smáznu to, není už aktuální. Díky.

Mikulas Dite
Člen | 756
+
0
-

Updatoval jsem to na nové namespace, takže teď ti to snad pojede.