Změna presenteru pomocí odkazu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
ondrej_piza
Člen | 6
+
0
-

Ahoj, nepodařilo se mi z návodu pochopit, jak se dají měnit presentery. Resp. asi na to jdu špatně. Mám úvodní presenter nastavený v souboru boostrap.php. Ten mi zajistí načtení úvodní stránky. A teď mám pitomé menu, ze kterého se chci odkazovat na presneter Login (klidně i ten defaultní, co už v aplikaci je). Jak to udělám? Nějakým odkazem?

Editoval ondrej_piza (18. 4. 2011 20:35)

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

V šabloně napiš <a href="{link XX}"></a> nebo <a n:href="XX"></a>, kde XX je cíl. což je třeba NazevPresenteru:akce. nebo NazevPrsenteru: nebo PresenAbc:, id=>55, jmeno=>kokos, pole=>[1,2,3] s parametry Tohle jsi četl.

ondrej_piza
Člen | 6
+
0
-

Not Found

The requested URL /mujprojekt/document_root/login/ was not found on this server.

Vygeneruje to tuto adresu. Ty presentery předpokládám,že mají být ve složce app/Presenters. To souvisí s tím routováním?

Hledal jsem v návodu jakoukoliv zmínku o tom,jak se dá přejít z jednoho presenteru na druhý nebo za jakých podmínek a není to tu nebo to někdo pojmenoval jinak.

Editoval ondrej_piza (18. 4. 2011 21:16)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Zapni si mod_rewrite. Řešilo se to tu mockrát.

MartyIX
Člen | 217
+
0
-

@ondrej_piza: Podivej se na vzorove priklady v distribuci Nette a okopiruj to, usetris cas s ladenim, kdy se ti nakumuluje vice chyb :-) a zapni si mod_rewrite jak pise Jan.