No such file or directory (2)

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
riski
Člen | 53
+
0
-

Zdravim mam problem s chybou :
open(/data/web/virtuals/3364/virtual/session/sess_ab59ed23e31cc60fb6cb7241be37ae26, O_RDWR) failed: No such file or directory (2)

  • nette 0.9
  • na localhostu vse jede
  • po nakopirovani na web a zapnutem Debug::enable(Debug::DEVELOPMENT); mi to hlasi tuhle chybu
  • 777 mam u app/temp, app/sessions, app/log (v logu samozrejme stejna chyba)
  • kdyz vypnu Debug::enable(Debug::DEVELOPMENT); tak web jede ale kdyz se chci dostat do webadmina

    tak to hodi chybu 500

  • admin je delany jednoduse templates/Admin a AdminPresenter a v AdminPresenteru nastavuju novy layout @adminLayout.phtml ($this->setLayout(adminLayout);) templates/@adminLayout.phtml

Už si s tím nevím rady jak odstranit tu chybu ? Jsem začátečník tak buďte tolerantní. A na foru už jsem hledal takže jestli to bylo řešeno poprosím o link ale mě nic nepomohlo co jsem našel. Předem děkuji.

Editoval riski (17. 4. 2011 11:39)

studna
Člen | 181
+
0
-

Z toho co píšeš (app/sessions) a z chybové hlášky (virtual/session) jde vidět, že máš špatně nadefinovanou cestu ke složce sessions, mrkni na to. :)

riski
Člen | 53
+
0
-

studna napsal(a):

Z toho co píšeš (app/sessions) a z chybové hlášky (virtual/session) jde vidět, že máš špatně nadefinovanou cestu ke složce sessions, mrkni na to. :)

Muzes mi prosimten napsat jak nastavujes cestu ty a v jakem soubore ? protoze v tomhle bude asi opravdu ta chyba. Predem diky.

studna
Člen | 181
+
0
-

Obyčejně v configu:

php.session.save_path = "cesta/k/sessions"