Komponenta ForumControl pro diskuzní fóra

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
radas
Člen | 221
+
0
-

Diskuze ke komponentě ForumControl.

saimons
Člen | 293
+
0
-

Diky za komponentu, byla pro me dobrou inspiraci. Jen skoda ze nevyuziva Nette\Database, ale to uz jsem si jednoduse prepsal.

Hafran
Člen | 121
+
0
-

Zdar,
díky za komponentu funguje parádně, i když jsem si ji taky musel namigrovat na NDB. Jinak na addons jsi psal že už máš k dispozici metodu na mazání a asi další zajímavosti, které zahrneš do další verze, tak by mě zajímalo jestli nějaká další verze bude? ;) Docela bych ji ocenil

edit: hrubky :/

Editoval Hafran (30. 8. 2012 12:39)

CuchulainMacLugh
Člen | 18
+
0
-

Máte někdo k dispozici tu implementaci s NDB? Právě ji potřebuju, tak že bych si ušetřil psaní :-)

radas
Člen | 221
+
0
-

@Hafran: Metodu pro mazání mám, teď jenom vymyslet jak to udělat, protože jde o funkci používanou administrátorem.

.:M@rt!n:.
Člen | 201
+
0
-

Ahoj.
Rad bych tuto komponentu pridal do sveho projektu ale nejsem jeste tak zbehly abych to prepsal na nette database. Poradi nekdo prosim jak jednoduse dibi pretransformovat na nette database?

Diky

Šaman
Člen | 2638
+
0
-

Nechci zase spustit nějaký flamewar, ale jestli nemáte zkušenosti s NDb, tak je IMHO lepší používat Dibi. Žádná magie, výsledky jsou ArrayObject, takže přijdete jen o možnost traverzování ála ORM. Ale tam přesně začíná ta potřeba mít nějaké zkušenosti s NDb…

radas
Člen | 221
+
0
-

.:M@rt!n:. Já bych taky doporučil zůstat u léty prověřené a stabilní knihovny dibi. \Nette\Database se neustále vyvíjí a dost zásadním způsobem se často mění.