odchytit hodnotu z jquery autocomplete boxu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
igor
Člen | 13
+
0
-

Ahoj, potreboval by som poradit s jednou situaciou.
V sablone mam pouzity klasicky nette formular tak ako je popisany v Quick starte. No navyse tam mam este jeden autocomplete box, ktory je napisany pomocou JQuery (zavola sa signal na prezenteri ten zavola triedu na modeli, vytiahne data z DB a poskytuje ich ako ponuku na vyplnenie). Moja otazka je ako vytiahnem tu hodnotu z toho JQuery boxu po stlaceni tlacidla, ktore spada pod nette formular?

Ako by ste to riesili?

Za rady dakujem.

S pozdravom Igor

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-
<script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.5.1/jquery.min.js">
</script>
<input type=text id="frmMujForm-jmeno"> <!-- id je ve skutecnosti ve tvaru frm<nazevformu>-<nazevprvku> -->
<span id=r ></span>
<script>
$('#frmMujForm-jmeno').bind('change keyup',function(e){
	$('#r').text($(this).val());
});
</script>

Editoval bojovyletoun (6. 4. 2011 22:23)

igor
Člen | 13
+
0
-

Hmm a ako sa k tej hodnote potom dostanem v prezenteri?
Spravil som to takto:

<br/><p>Organizátor:
<input type=text id=„frmrssCategoryForm-text“ onblur=„fill()“> <!-- id je ve skutecnosti ve tvaru frm<nazevformu>-<nazevprvku> -->
<span id=r ></span>
</p>

<script>
$('#frmrssCategoryForm-text').bind('change keyup',function(e){
    $('#r').text($(this).val());
});
</script>

potom v presenteri som skusil:

<?php
$values = $rssCategoryForm->getValues();
$values['text'];
?>

ale dostal som chybu:
InvalidStateException

Cannot set HTTP code after HTTP headers have been sent

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

Tu invalidStateException nevím odkud se bere.

zkus na onchange nabinduješ odeslání formuláře

	$('form.live').find('textarea, input, select').bind('change keyup',function(event) {
		$(this).trigger('submit');
	});

pak staří formuláři přiřadit onu třídu: $form->elementPrototype->class('live')

igor
Člen | 13
+
0
-

Nezabera :(. Neviete mi pls poradit alebo nasmerovat ma na nejake zdrojaky, podla ktorych by som spravil jednoduchy suggestion box (autocomplete)? Jednoducho chcem, aby sa mi pri pisani do textfieldu zobrazil nejaky box s ponukami, ktore bude tahat z DB.
Dakujem