ifCurrent pro rekurzivně řazené články

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Inferi
Člen | 18
+
0
-

Ahoj,

určitě to už někde najdu, ale nenašel jsem zatím pořádnou odpověď. Potřebuji použít ifCurrent ve smyslu, že mám jeden presenter, jednu šablonu a články rekurzivně řetězím do parametru id. Jde o to, že první zanoření je hlavní menu a potřebuji, aby vše, co je za hlavním odkazem označilo i tento odkaz. Tzn. Je li kategorie Management a já jsem na stránce Management/IS/…, tak aby i u odkazu v hlavním menu Management se zapsal tag class=active.

Zkoušel jsem toto:

<li n:foreach="$mainArticles as $data">
<a href="{plink this 'id' => $data->alias}" title="{$data->name}" id="item{$iterator->getCounter()}" {ifCurrent :Front:Homepage:default 'id'=> $data->alias."/.*"} class="active"{/ifCurrent}>{$data->name}</a>
</li>

Ale to nejde, nějaké řešení, abych to vždy nemusel porovnávat s aktivním odkazem? Nebo nějaký jiný nápad? Předem děkuji, vím, že se to nějak řešilo pro Nette 2.0 a je to v Roadmapách.

Martin

bojovyletoun
Člen | 667
+
0
-

Zkus Komponentu Navigation. případně Toto – moje úprava. Nazval jsem ji navigatorukázka

Dopsání zvýraznění by mělo bát jednoduché (myslím v šabloně komponenty navigation).

PS: proč se občas ukazuje session_start(): ps_files_cleanup_dir: opendir(/var/lib/php5) failed: Permission denied (13)

Editoval bojovyletoun (18. 3. 2011 2:07)