Best practice: nejoblíbenější sexuální poloha?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
semtex.989
Člen | 75
+
0
-

V rámci výzkumu sexuálních aktivit uživatelů Nette frameworku prosím, aby každý uvedl svou nejoblíbenější sexuální polohu, kdy a kde dochází k připojení komponenty (např. v 7:00, v šalině).

Volitelně můžete přiložit i specifikaci a screen komponenty, s níž je styk realizován.

5 nejnápaditějších vývojářů získá triko s nápisem „I love with Nette“.

Děkuji.

EDIT: zjistil jsem, že po odpojení komponenty od rodiče, již nelze komponentu nikdy plně odstranit..

Editoval semtex.989 (5. 2. 2011 19:16)

Bernard Williams
Člen | 207
+
0
-

Nazdárek,

já se tedy pokusím prolomit všechny tři vrstvy mezi vývojáři a začnu jako první.

Má nejoblíbenější poloha je tedy Otáčející se Orální Pštros, kterou nejraději provozuji 23. ledna 1978 v 10 hodin v městě Nette. Fotku nemám, protože jsem tuhle polohu praktikoval zatím jen jednou. Aby jste si tuto polohu plně užili, vaše partnerka musí být Prsatá, Hezká a Povolná. Celkové vzrušení se znásobí, když si přizvete nějakého indiána s hrnkem latte. Rámcově se jedná o velice náročnou polohu, takže si ji nezapomeňte předem otestovat. Překážkou nebyl ani fakt, že se můj strukturovaný dotazovací jazyk její němčině vůbec nevyrovnal ;-)

Bernard

semtex.989
Člen | 75
+
0
-

Děkuji za vyčerpávající feedback. Prosím aby se přidali další a napomohli tak správnému směru vývoje.